SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DYDOLman

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
Koleś nie mówisz chyba do mnie? Dydol to nie ja jak chcesz zobaczyć mnie to kliknij po post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
qpczas widzisz takie coś: ?!?!? A rozumiesz znaczenie tego znaczka ???
Nawet nie potrafisz rozpoznać kiedy ktoś żartuje... A co do mojej twarzy to są gusta i guściki. Mojej żonie się podoba i mi to wystarczy

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qpczas a Ty myślisz, że duży jestes?
Kolego, bez jaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
Bez kitu polewam jak nic z tych zdjeć i z was qpa czy tam qpczas i z tego dyndola czy jak mu tam

Największą brechtę mam z takich osób ja wy bo myślą ze przytyliście pare kilo kilka razy na siłowni poćwiczyliście i myślicie ze jesteście i wielcy z waszymi 33 cm w ramieniu i waga 84kg Co z tego ze ważysz qpo 84 kg jak i tak mały jesteś tak samo twój kolega ważący 90 parę z wystającym bebechem.

I te wasze teksty pod fotami jezzzuu TRAGEDIA.

Co do AUTORA tematu masuj sie ostro chłopie bo różnice są i sobie dietę wkońcu ustal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 458 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14108
Powiem tak , dzieci zacznijcie jesc . Po co wklejasz foty , jezeli wiesz ze bedziesz wysmiany ? , przeciez te foty nic soba nie reprezentuja , no nic prucz kosci i rur

Ps ten pierwszy od lewej , jakies tam predyspozycje sa , zeszta to jakas kpina

http://www.sfd.pl/temat270630-strona2/ - moje foto ;) , nowe str. 2,5 i 6 ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
djron - kolego z takimi wymiarami w profilu to bym na twoim miejscu nie udzielał się w tym temacie, dla twojej wiadomośći pomyliłeś się o 7cm z obwodem, kup sobie chłopcze okulary jestem większy od ciebie wieć nie ******l mi tu głupot chłopcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
FightOrDie - kolego nie mówie ,że jestem duży ale niech mi ktoś nie ******li ,że przy tym że przez ostatnie kilka miesięcy przytyłem 10kg żebym się masował. Zastanówcie się zanim coś napiszecie bo nie chce mi się słuchać idiotycznych uwag od ludzi ,którzy są zazwyczaj nie lepsi. Siedze na forum ,żeby wysłuchać ewentualnie jakiś rad a nie jakiś prowokajcji przez internet bo niektórzy tylko w ten sposób umieją kogoś krytykować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
na więcej głupich uwag nie mam zamiaru odpowiadać więc darujcie sobie kretyńskie posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 360 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22385
Qpczas ma niezłą sylwetkę. A dla Dydola sog za progres (bo to co było na początku to tragedia przez duże T) i chęci do treningu :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 217
Qpcazas ma racje kazdy potrafi byc cfaniakiem przez internet!! wy pewnie nigdy sztangi na oczy nie widzieliscie i pie....cie gupoty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosimy o poważna ocene naszych fotek

Następny temat

foty zamieszczone na imageshack

WHEY premium