SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DYDOLman

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Dobra sory moze troche przesadzilem, ale myslalem ze te 10 kg to niby walnol na tej focie tricepsa bokiem... Od czasu oswiecimia zeczywisice pare kg doszlo...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
a ile mogłoby pójść przy stosowaniu się do podstawowych zasad ?!? Ej no ludzie są zawsze mądrzejsi, a później płaczą że słabo wyglądają i wogóle nie rosną...

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
dark to jest oczywiscie wielka prawda i ja dobrze o tym wiem, ale tam sie mnie juz chlopaki czepiali to wiesz musialem cos powiedziec...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2758
Chudziutki jestes a twoj kolega wyglada juz lepiej tylko on ma male barki w porownaniu do lapy (Kabel wiekszy od Barkow h...owo to wyglada


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299


dobra nie ******lcie na tym zdjęciu nawet nie odsłoniłem całego barka, tu jest foto barków

Jakby co to wiem ,że****owo i mam się powiesić z taką sylwetką nie musicie mi tego mówić ja wiem jak wyglądam bo zaraz stwierdzicie ,że jednak mam witke za chudą albo ucho słabo wyrzeźbione hehhe


Zmieniony przez - Qpczas w dniu 2007-01-28 21:43:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
TYRAEL ???
L. wysłanych artykułów 8
L. przecz. artykułów 37

nie wiem po czym takie cos stwierdzasz. zal mi cie

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2758
ucho masz pogryzione przez kogos nie no tera to widac jest dobrze cwicz dalej i moc z toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2758
Robaleq po prostu spojrz na 1 czy 2 fote to zobaczysz a teraz jak pokazal to jest ok i poka swoje foty robalq to zobaczymy co ci dalo te czytnie tych artykulow 5000....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1899
z miasta

Wszystko związane z kulturystyką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 227


Qpczas Szaman i Dydol to moje ziomki z pakerni cwiczy z nimi 5 miechow i jest gnot a ten na zjdeciu to ja dzisiaj zalozylem se konto a wiec w najblizszym czasie bedzie wiecej zdjec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosimy o poważna ocene naszych fotek

Następny temat

foty zamieszczone na imageshack

WHEY premium