SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DYDOLman

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1899
synek skad ty sie urwałeś?

Wszystko związane z kulturystyką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
O korwa ale gangsterka... Ze tam nie ma bata na takich leszczy... pakujcie sobie, ale zeby odrazu udawac, jakichs ziomkow, czy /-/uj wie co wy tam reprezentujecie i 0dplerda/acie za zwody... Tanie podronki eminema... Myslisz ze jak masz pierscionek na rece i faja w gebie to juz jestes gosciu ? A jakby cie tak mama zobaczyla wtedy, co bys powiedzial ?

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Proszę proszę, jakiż sexowny oldschoolowy wąsik. I do cygaro, i ten gryps niemalże.
Re5peckt, jak powiedziałby szanujący się biały niger i kilogramem imitacji złota na przegobach itp.

Gratuluję

A co do zdjęć na 1 stronie, to faktycznie w klimacie Oświęcimia, ta piwnica potęguje efekt.



Zmieniony przez - Jaguar w dniu 2007-01-30 12:24:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
Nie no brawo dla komentarzy powyżej za inteligencję i poczucie stylu, co was obchodzi kto się w co ubiera? i kto kogo udaje? widać chyba zazdrościcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 878
w sumie ja nie widze zebys cwiczył.

cwiczyłeś cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
" co was obchodzi kto się w co ubiera? "

Z takimy fotami to niech splerda/a na fotke.pl Co to zdjecie wnioslo do tamatu, co zaprezentowal ? Za takie foto powinien byc ban z miejsca, albo pozy albo wogule !

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1762 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5299
Rychu weź wyluzuj bo nie wiem co takie wypowiedzi wnoszą poza atakowaniem kogoś przez internet, Rumek dopiero się zarejestrował i nie pomyślał ,że ma tylko foty z pozami dawać. Poza tym weź się wyluzuj bo zachowujesz się jakbyś był właściecielem forum conajmniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Dobra spoko qpa, moze i nie wiedzial... ale chyba mozna sie takiego czegos domyslec, pozatym ma kolegow na tym forum, ciebie i dyndola no to mogles mu powiedziec co i jak najpierw. No poprostu wez powiec tak na chlopski rozum, po co dawac takie fotki... pisze ostro, zeby nastepnym razem zastanowil sie zanim zrobi cos glupiego, a pozatym on sam nie umie sie odezwac, co ty jestes jego babcia ? Skoro nic nie mowil moze przyjal moja krytyke ?

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 227
Twoja krytyke buraku nie przyjalem zdjecia moje sa moim temacie rumekman i nie podskakuj bo moge sie do ciebie przejechac jak chcesz wiec ino uwazaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Dobra nie wytrzymam już. Teraz mówię tu do św. trójcy; gangu olsena czy zwał jak zwał inaczej - i tak wiadomo o kogo chodzi. Forum jest po to żeby dyskutować. W dyskusje wchodzi też krytyka. Jeśli ktoś wstawia na forum w wątku ze zdjęciami jednego z ziomków swoje zdjęcie które absolutnie nie pasuje w żaden sposób no to się nie dziwcie, że jest taki odzew. A co do Daniasa. Człowieku za takie wejście powinien być od razu permanentny ban (wiesz co to w ogóle znaczy ?!?). To się odnosiło do tego straszenia....także na przyszłość nie rób człowieku z siebie głupa !!!

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosimy o poważna ocene naszych fotek

Następny temat

foty zamieszczone na imageshack

WHEY premium