SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Vielebnej - Jak redukować to na poważnie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ja tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Monika, jak tam?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
Wszystko wyszło dobrze, bynajmniej tak twierdzi lekarz, najadłam sie tylko strachu.

Powiedział mi że być może to na tle nerwowym, ale jak to powiedział to już nie ,,jego działka''

Ale może tak przejdę do meritum sprawy :

Otóż mój wspaniały dziennik póki co nic nie prezentuje, czas to zmienić, skoro jestem zdrowa fizycznie (psychicznie mam nadzieję też ) to należy zaniechać wszelakich posiłków które szkodzą mojej figurze

Dziś to niestety bez treningu, chciałam się trochę polenić, ale jutro już będzie wypiska ze wszystkiego.

To na tyle, mam nadzieję że już nic mych planów nie spie***y , bo i jest motywacja i co najważniejsze ZDROWIE.

POZDRAWIAM. M.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Arytmię czy może bardziej palpitację serca miewałem swojego czasu często , raz jak mnie dopadło coś na mieście to poszedłem od razu do szpitala z tym przyśpieszonym biciem .
Przetrzymali na sali z podłączonym aparatem do EKG aż się nie unormowało .Wykryto potem niedomykalność jednej z zastawek , zmieniłem tryb życia i od 8 lat cisza w tej sprawie .

należy zaniechać wszelakich posiłków które szkodzą mojej figurze

Aż tak bardzo nie szkodzą skoro waga tylko 58kg :P

Życzę wytrwałości i konsekwencji w redukcji

Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-08-27 22:45:03

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cieszę się, że wszystko okay

Ja ide na urlop, ale będą nad Tobą czuwać moje zastępczynie, które mianuję jutro z rano

Więc nie ma opyerdalania się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
no i super Monika
welcome back

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
Dzień 28.08.2010

B:110
T:65
W:120

Kcal:1680

1.omlet ( 15 ml oliwy, 40 g owsianych, 150 g jajek), morele suszone.
2.Razowiec 100g + pasta z tuńczyka 100g( tuńczyk + pomidor + przyprawy)+ pestki słonecznika 20 g.
3.Pierś z kurczaka 100 g + kasza 50 g + papryka 50 g.
4. Jajka 150 g + kasza 50 g + pomidor.
5.Ser twarogowy półtłusty 100 g + oliwki z oliwek 20 g + fasolka szparagowa 100 g.

Aero w postaci biegania 30 minut

To tyle:)

Dziś rano z zapędu praktycznie przez sen napiłam się hoop coli
Moja wina.

Zmieniony przez - Vielebna w dniu 2010-08-29 09:05:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
lepiej takich rzeczy nie posiadac w mieszakaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
Dziś rano z zapędu praktycznie przez sen napiłam się hoop coli

tez mi sie zdarzylo pare razy, brzydal rozstawia fanty i inne tymbarki kolo lozka, opracowalam patent, nalewam wody do kufla, i juz przez sen nawet wiem ze mam za szklo zlapac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy. Poprawki ?

Następny temat

start 20.lip 10' z gory dziekuje za uwagi i pomoc :)

WHEY premium