SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Vielebnej - Jak redukować to na poważnie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrówka

I nie szarżuj czasem jak już dolegliwości ustąpią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
Martucca dziękuje

Ta choroba tylko mi plany pokrzyżowała, piję dużo wody żeby sie nie odwodnic, a kurna mam wrażenie że napuchłam, to chyba ta woda mi się pod skórą gromadzi shit

Ogólnie nie czuje się tragicznie...dziś nawet coś już zjadłam

Jutro postaram się jeść więcej, a w poniedziałek mam nadzieję że będzie juz ok bo jak nie to zwariuje...znowu mi się progress cofnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Ale błagam więcej aero

30 - 45 minut biegania 5 x w tygodniu ...błagam

podziwiam

Zdrówka! Wracaj szybko

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2010-08-15 19:58:20

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
Hej póki co jest kiepsko...byłam u lekarza.. i kazał mi odpoczywać.

Jutro mam nadzieje ze będę miała siłę na trening...dziś praca...mam migrenę ... dały mi się trochę we znaki dzieciaki..

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Monika, jak organizm chce odpoczywać, to daj mu odpocząć
trening nie zając, nie ucieknie

zdrówka!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
Dziękuje wam!

Pisząc tego posta odczuwam już znaczną poprawę , także sądzę że jutro miska będzie jak trzeba i trening również

Jest dużo do zrobienia, a straciłam już sporo czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iiii tam... Młoda jesteś, czasu masz sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
No tak ale wiesz jak będzie mi się to tak odkładać w czasie to jeszcze się z niechecę i co wtedy ?

(już ogarnia mnie frustracja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już ja Ci dam się zniechęcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
Będzie kara czy kopas w dupas?

Wiesz psycha mi siada centralnie jak nie ćwicze i dieta szwankuje, siłownia mi się śni ostatnio... co noc

Przez tą chorobę można powiedzieć że od jutra startuje od zera co mnie po prostu wkurza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy. Poprawki ?

Następny temat

start 20.lip 10' z gory dziekuje za uwagi i pomoc :)

WHEY premium