SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Vielebnej - Jak redukować to na poważnie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
Będzie i avatar.

w sobotę trening odpada , cały dzień będę poza domem, czyli pewnie poniedziałek.

Już sobie urobiłam płynu he he.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zdrówko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
Byłam u lekarza i powiedział że to najprawdopodobniej arytmia, ale muszę zrobić jeszcze parę badań.

Jeśli chodzi o resztę jest ok, wracam do ,,formy''.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O w mordę, poważnie? Przykro mi to słyszeć i jestem zaskoczona Trzymaj się i daj znać, jak reszta badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
oni chyba mówią "arytmia" jak nie wiedzą, co powiedzieć

mnie też jak miałam 19 lat, na jednym badaniu wyszło nierówne bicie serca, laboga i w ogóle a jakoś od 3 lat przechodze bez problemów EKG przy badaniach do zawodów

Monika, trzymaj sie dzielnie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martuśka, u nastolatków kłucia, bóle i szmery nad sercem są z reguły niewinne, bo wiążą się ze wzrostem serca, worka osierdziowego i takie tam

Fakt faktem arytmia nie pojawia się tak ni z gruszki, ni z pietruszki w ciągu jednego tygodnia

Monika, kiedy badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
Badania w przyszłym tygodniu.

Widzisz ja sama czuje nie raz jak mi to serce nie równo bije ale nigdy podczas ćw i wysiłku tylko właśnie jak nic nie robię.

Właśnie może to też stres sama nie wiem.

Mam nadzieję że jeśli rzeczywiście mam arytmie to nie przeszkadza to w treningach. Bo szczerze po ćw czuje się o wiele lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasem nerwica może być tak nasilona, że osoba nią dotknięta może tracić przytomność z powodu objawów ze strony serca.

Póki co, nie spekulujmy na wyrost Zobaczymy, co badania wykażą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1207
hej jutro badania. Póki co staram się zdrowo odżywiać, niestety na razie treningi muszę odpuścić póki badań nie zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymam kciuki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy. Poprawki ?

Następny temat

start 20.lip 10' z gory dziekuje za uwagi i pomoc :)

WHEY premium