SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Snowlove -do boju!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No i może też boleć nawet przy poprawnej technice jak ma się mocno zrotowaną miednicę czy jakaś formę dyskopatii

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
O panie dziejku to wtedy szczota w kat i trza cwiczyc pod ogarnietym okiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale to najczarniejszy scenariusz i nie musi być wcale realny. tak czy inaczej przydałyby się jakieś filmy - to byśmy cokolwiek skorygowali w technice ćwiczeń.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 301
Właśnie z kijem od szczotki z tyłu się uczę. Oblookalam jeszcze filmiki i w piątek nagram siebie...o boziu to dopiero będzie! Narazie spędziłam jakieś 1,5h w kuchni
1

"Riding just for dying,
dying just for you"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Początki są najtrudniejsze - później się człowiek jakoś wdraża w rytm i wszystko jest takie naturalne i idzie o wiele sprawniej - szczególnie własnie w kuchni.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 301
Przeklepalam 2 dni do potreningu.pl i lekko się zdziwiłam bo MyFitnessPal podawal inne wartości -i to w sumie dziennie calosc roznila się nawet o 100 kcal. Generlanie bylam przekonana ze w te dni było prawie 2000 kcal (1950-2000).
W każdym razie drugi dzień 1,5h w kuchni...padam. Chyba przyjmę wersje ze posiłki będą bardziej powtarzalne, zwłaszcza w te upaly -gotowanie co chwile czegoś mnie dobija a w kuchni ukrop! :)

Zatem oto moje zrzuty :)

Dzisiaj był rano marszo trucht. tj. 10 minut marszu, 30 minut truchty i 10 minut marszu -takie cardio mam 3 razy w tygodniu.








Zmieniony przez - Snowlove w dniu 2016-06-21 22:48:06

"Riding just for dying,
dying just for you"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 301
aha, daty mi się pomylily...rozkład drugi dotyczy dnia jutrzejszego -wszystko już zapakowane w pudelka :)

"Riding just for dying,
dying just for you"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jeśli korzystasz z myfitnes pal to też można robić zrzuty. Można pobrać zrzut albo wyciąć sobie narzędziem "wycinanie". Wartości pomiędzy programami mogą się różnic. Już sam sok pomarańczowy w zakeżności jaki to sok może mieć wiecej kalorii. Polecam same pomarańcze :D
Z czasem dojdziesz do wprawy i planowanie i gotowanie będzie sprawniejse.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 301
Nie no jasne ze pomarańcze najlepsze...ale trochę nie wyrabiam juz czasowo, mam wrażenie ze zamieszkałam w kuchnii;) musze poszukać tych zrzutów z Myfitness Pal łatwiej mi w kuchni korzystać z telefonu a nie kompa a wprowadzić cały dzień na potreningu.pl przez telefon to masakra;)

Dzisiaj w planach trening silowy.

Rozważam małe inwestycje do "domowej silowni" napewno chce kupić piłkę -tovchyba dość uniwersalne rozwiązanie oraz musze dokupić jakieś hantelki bo narazie mam tylko takie 1kg. No obraz pytanie czy kupować 2 kg, 3 kg, 4kg itd.czy to jednak bez sensu i kupić np. 2,5kg i 5 kg? Na potrzeby progresu? Zresztą co ja gadam! Narazie niektóre ćwiczenia robie wogole bez obciazenia wiec może tylko 2,5kg.

Zastanawiał się również nad taśmami Thera band. Używałam ich w czasie rehabilitacji. Mają różne stopnie obciążenia i savlekkie, zajmują mało miejsca. Trochę podróży mi się w wakacje szykuje i nie byłby to taki problem jak tachanie ze sobą hantli:P

"Riding just for dying,
dying just for you"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Piłka i gumy to na pewno dobra inwestycja. WIele można z nimi zrobić. Jeśli chodzi o hantle- proponuję od razu zainwestować w regulowane. Teraz 2,5 kg wydaje Ci sie duzo ale siła szybko pojdzie do przodu i do tak złozonych cwiczen jak przysiad to juz spokojnie 20 kg sie przyda- uwierz mi :D A do regulowanych hantli mozesz dokladac obciazenie wg uznania a jak kiedys bedziesz chciala kupic sztangę to bedziesz mogla wykorzystac te same obciazenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - crazy_about_fitness

Następny temat

Trening na spalanie tłuszczu do sprawdzenia.

WHEY premium