SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Kamila

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
gabrysw2
Zartuje przeciez Cams
Czyli te zawody odpadają? :/


Niestety tak. Nawet jesli jakims cudem noga mi wyzdrowieje. To nie zdążę. 4 miesiace robią swoje. Ostanio jak robiłam te salta to robilam je zupełnie inaczej. A byłam przekonana, ze tak samo. Pozapominalam juz jak sie robi rożne elementy. A zanim sie wszystko poukłada tez minie



DreamEvil
czym są wymyki?

jakies coś tam na brzuch <3
Wymyki to "fikołki" na drążku.


Nie wiem czy to ćwiczenie w ogóle ma jakas nazwę. Opisywać tez nie chge bo pewnie nikt nie ogarnie ;)



DreamEvil

gabrysw2
"coś jeszcze nie wiem co" jakie ma makrosy?


ja akurat wiem, bo u mnie to częsty posiłek


Dream zainspirował mnie twoj dziennik. A mkrosy fajne :D noga z kurczaka z warzywami była ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Ajajaj lipa:/ no ale wiadomo prawie pól roku to można stracić płynność we wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Bedzie cieżko wrócić do tego poziomu co był. Raz jak miałam przerwę niecale 3 miesiace to około 5 miesięcy (miedzy czasie miałam wstrzas mózgu) minęło zanim zaczęło mi wmiare wychodzic. Minęły 2 tyg znowu kontuzja i przerwa. Potem mi wychodziło jakos przez miesiac. :o Znowu kontuzja. Dpiero w marcu moge powiedziec, ze mi na prawdę dobrze szło to w kwietniu znowu kontuzja.. W skoku ktory zrobiłam 1 raz od września 2013 roku.

Na razie chce sie skupić na wyleczeniu. Potem bede myśleć co dalej.


Zmieniony przez - cams w dniu 2015-08-11 09:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
DreamEvil
czym są wymyki?

jakies coś tam na brzuch <3


Dream podstawowe ćwiczenie gimnastyczne, jeśli nauczyciel szedł podstawą to uczysz się go w gimnazjum, wejście siłowe też


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Jak zdrowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Wszystko po staremu. :)
Nadal trenuje tylko siłowo.
Z nogą trochę lepiej ale nie skaczę bo mam zakaz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
No to proszę żyć i motywować innych i łapać motywację od innych dla siebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
bardzo proszę o zamkniecie dziennika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w organizacji domowej siłowni - wybór sprzętu, rady posiadaczek własnej pakerni

Następny temat

Dlaczego nie ma mnie w tym dziale

WHEY premium