SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- AngelikaI

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1083
Studiujesz coś. :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Ty no ale jakies filmy z treningu bys kiedys wrzuciła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 429
beyourselfbefit
Studiujesz coś. :)?


Tak, położnictwo :) niestety teraz trochę żałuję wyboru, bo zawód mega męczący i odpowiedzialny. Ale radość na porodowce nie do opisania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 429
Hekade
Ty no ale jakies filmy z treningu bys kiedys wrzuciła

Chyba jeszcze nie ten etap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
położnictwo... masakra ! hahaha nawet jakby mi miliony płacili nie wybrałam tej opcji, ale podziwiam za wybór, to musi być powołanie więc nie żałuj ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 429
polka88
położnictwo... masakra ! hahaha nawet jakby mi miliony płacili nie wybrałam tej opcji, ale podziwiam za wybór, to musi być powołanie więc nie żałuj ! :)


Piękny zawód, ale nie chciałabym, żeby było to moje główne źródło używania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Skoro okulary już są to może trzeba nad innymi szkłami pomyśleć ?:D
Położnictwo? Mam ciocię i jest to najnormalniejsza osoba jaką znam ( na pewno w jakimś stopniu praca też na to wpłynęła) także ciesz się, że nie wybrałaś jakiejś rachunkowości.
Praca odpowiedzialna wiadomo ale ile radości i satysfakcji będziesz czerpać, zazdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 429
Hekade
a co bys innego chciała robic ?


Chciałabym połączyć położnictwo z dietetyką, dietoterapią i treningami :) zajęcia dla mam w ciąży, doradztwo żywieniowe itd :) ale nie tylko bo innych też chciałabym prowadzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 429
Doris.K
Skoro okulary już są to może trzeba nad innymi szkłami pomyśleć ?:D
Położnictwo? Mam ciocię i jest to najnormalniejsza osoba jaką znam ( na pewno w jakimś stopniu praca też na to wpłynęła) także ciesz się, że nie wybrałaś jakiejś rachunkowości.
Praca odpowiedzialna wiadomo ale ile radości i satysfakcji będziesz czerpać, zazdro :)


To prawda, radość ogromną :) nie raz poleciała mi łezka przy porodzie. Niestety przeraża mnie ten tryb pracy 12 godzin dzień -noc-wolne itd. Wakacyjne praktyki bardzo utrudnily moja redukcję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CEL JEST PROSTY..

Następny temat

mumfood

WHEY premium