SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DRŻENIE PRZY WYCISKANIU

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2133
czemu zakładasz dwa takie same posty???

to też Ci ludzie piszą, że drżenie to zapewne od Twojej "rozgrzewki", może i nie masz słabych rąk, ale jesteś zmęczony po swojej "rozgrzewce" po której wydaje Ci się, że nie jesteś zmęczony, a tak naprawdę to jesteś, bo jak byś nie był to ręce by Ci raczej nie drżały

troszkę się zakręciłem

spróbuj raz nie biegać przed klatką i zobacz czy Ci drżą ręce, rozgrzej się jakoś inaczej

www.pajacyk.pl
chętnie przyjmę sogi :]
początkujący na forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej panowie!dzis nic nie biegalem usiadlem teraz na laweczce i zalozylem 50 kg i drza:(przeciez mowie wam ze to nie przez bieganie, na tyle sie znam.

A posat przerzucil z ogolnego ktos, juz prosilem michaila zeby skasowal tamten.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
ja bym się jednak panowie tak nie czepiał tego biegania bo tak , wyczerpuje trochę ale jeśli wyćwiczył swą wytrzymałość aerobową na tyle że jest w stanie powiedzieć że jest to nic to znaczy że nie ma to większego znaczenia , dodatkowo chciałbym powiedzieć że ja też przez bardzo długi czas tak miałem , dopóki robiłem zwykłą progresję tak było , ale w pewnym momencie kariery natrafiłem na trening który opisałem w temacie "coś dla was na siłę" w dziale wyciskaczy i trójboistów który pozwolił mi zbudować wspaniała wytrzymałośc i co ważniejsze dla wytłumaczenia trzęsących się rąk - poprawił znakomicie unerwienie mięśni co oprócz wytrzymałości siłowej dało mi wspaniałą kontrolę nad ciężarem

dlatego ja bym raczej sprawdził czy to własnie takiej wytrzymałości ci nie brakuje , bo , powracając do tego biegania , jakby naprawdę to bieganie tyle mu zabierało to niebyłby w stanie zrobić tych 6 serii
oczywiście lepiej dla wydajności treningu samej klatki było by gdyby zmienił kolejność - czyli najpierw trening klatki a potem bieganie - ale nie możecie w żadnym wypadku w taki sposób tego uzasadniać bo to nie prawda

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tez tak często drżą rece przy wyciskaniu ale niezawsze. Tez wydaje mi sie ze mam mała wytrzymałosc mięśni a duzo siły za jednym razem. Najbardziej na to drżenie pomagała drzemka popoludniowa no i dobry posilek przedtreningowy.

Co jesz przed treningiem, moze zamało weglowodanów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 852
ja proponuje troche zmniejszyc ceizary i stopniowo wzmacniac miesnie//ewentualnie jakas zmiana treningu, jak juz wzmocnia ci sie rece i ogolnie przywyczaisz je do wiekszych ciezrakow dreznie samo zaniknie po jakims czasie

No woman, no kids - thats the rule

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 795 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23673
hmm, ja tez tak kiedys mialem i jakos samo mi przeszlo po pewnym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2144
ja tak mialem na poczatku, ale to bylo spowodowane slabymi rekoma, a nie chce zaczynac nowego postu, ale czy podczas cwiczen na tricepsa na maszynie odczuwacie hmmmmmmm takie dziwne uczucie TAM ) nie wiem jak to inaczej opisac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie czyli w takim razie mozliwe jest ze choc niby wsysko wyglada w porzadku to (rozmiarowo )to moge miec slabiutkie rece i choc klatka moze wiecej to rece nie wyrabiaja?to jak teraz?cwiczyc na mniejszych ciezarach wyciskanie czy rączki osbno potrenowac najpierw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Opisz może konkretnie swój program treningu.

Rozkład tygodnia
ćwiczenia
serie
powtórzenia
przerwy
prgresje

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail ja jesli chodzi o trening mam sie do was tak jak kiijanka do wieloryba.Nie planuje tak precyzyjnie treningow jak wy anie tez nie okreslam celow blizej sprecyzowanych.macham sztanga zeby podniesc sile ataku w siatkowce,na silownie mysle ruszyc dopiero jak sie troche podtrenuje w technice.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DRŻENIE RĄK

Następny temat

Zakwasy

WHEY premium