SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO NUTRIFARM - poważna kwestia - zapraszam wszystkich sprzedawców do tematu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 9352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a moze to olimp mu sprzedal te batony z krotka data za niska cene?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
pewnie tak
ale swoja droga jak na allegro widac niektore ceny to az rece opadaja dla klientow niby dobrze no ale...
zreszta kto ma rozumiec ten rozumie o co chodzi

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
przeciez on tylko tak nappisał ze to niska data waznosci jasne tyle batonów z krotką datą. trzeba bylo zrobic "zakup kontrolowany" i sie przekonać..

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60371
Mi sie wydaje ,ze koles sprzedaje ponizej kosztów zakupu .Konto jest stosunkowo swieze i pewnie chce nalapac pozytywów. Malo kto kupi tylko batony. Wystarczy ,ze klient wybierze cos z innej aukcji (produkty juz nie tak tanio) i ogólnie bilans wyjdzie na zero lub nawet na plus .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
To dlaczego sklepy sprzedaja Suplementy po nizszej cenie w których Data Spozycia jest przekroczona

wg prawa nie maja prawa tego robic :D
tzn w ogole sprzedawac - ale ja na prawie sie nie znam - kanar potwierdzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2942
Witam wszystkich
Jako najbardziej zainteresowany ze wzgledu na to ze to jest moja aukcja pragde wyjasnic kilka rzeczy .Towar był zakupiony w promocji do ktorej kazdy kontachent olimpu miał dostep i ze wzgledu na to ze teraz konczy sie jego przydatnosc jestem zmuszony obnizyc jego cene aby szybciej sie sprzedał .Ale widze ze kogos boli ze ja wiecej sprzedaje
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2942
doskonale znam zasady i zadnych cen nie zanizam co mozna zauwazyc po aukcjach z normalnymi datami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2942
Chce jeszcze nadmienic ze z olimpem współpracuje ponad 10 lat i jestem doskonale poinformowany co moge a czego nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Ze swojej strony proszę o usunięcie adresu sklepu internetowego z proflu oraz obecnego avatara lub wykupić reklamę na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
witam mashadow

doskonale znam zasady i zadnych cen nie zanizam co mozna zauwazyc po aukcjach z normalnymi datami

rozumiem że to kpina. crevolution 75 zł , masakra 115 i wysylka gratis. to ja chyba nie poinformowany jestem.

pozdrawiam, oraz nie denerwuj sie też bym sie cieszyl ze sprzedania 2000 batonów

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Katalog Olimp na 2008 rok?

Następny temat

Pytanie o punkty Olimp

WHEY premium