SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOMINATOR Nutrition For The Strongest -Nowość !!!!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640


Drodzy Forumowicze jest nam b.miło zaprezentować nowy brand Olimpa i Mariusza Pudzianowskiego :

DOMINATOR Nutrition For The Strongest !!!!

Stworzone przez Najlepszych dla Najlepszych !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640


Wiedza, doświadczenie OLIMPa i praktyka Mariusza Pudzianowskiego
tylko w nowej linii suplementów Dominatora !!!

zaawansowana technologia & profesjonalizm Dominatora


Zachęcające wyniki badań naukowych stanowią podstawę podjęcia decyzji o wdrożeniu nowego produktu.
Jednak
- równolegle do tych wyników - niezwykle ważne są opinie praktyków,
czyli sportowców stosujących na co dzień różne suplementy diety.
Aby zbliżyć naukę do praktyki, specjaliści z OLIMP Laboratories ściśle współpracują ze sportowcami
z OLIMP Team i zawsze - pilnie - wsłu****ą się w ich opinie. Oto, co na jednym ze spotkań
z naukowcami OLIMP Labs powiedział Mariusz Pudzianowski:

"Te wszystkie, pojedyncze suple - glutamina, tauryna, HMB, BCAA i różne kreatyny są dobre, ale sportowiec o wysokich kwalifikacjach nie ma czasu kombinować i zestawiać je wszystkie ze sobą. Kiedy człowiek jeździ po różnych pokazach i zawodach, nie ma możliwości wożenia ze sobą kilkunastu opakowań. Ambitny zawodnik dążący za wszelką cenę do osiągnięcia sukcesów nie może wczytywać się w literaturę fachową i planować długofalowego wspomagania - od łagodnie działających supli, do coraz silniejszych. Ja potrzebuję najsilniej działających stacków zestawiających w swym składzie komplet najsilniejszych składników działających najsilniej w jednym kierunku. Na przykład: zestawu najsilniejszych antykatabolików i najsilniejszych kreatyn. Takich produktów - w mojej ocenie - potrzebują też młodzi, zdeterminowani na sukces, ambitni zawodnicy. W świecie wielkiego wyczynu nie ma miejsca na zabawę w sport; tu trzeba szybko zdobywać siłę, masę i sukcesy, bo konkurencja nie śpi i zawsze ktoś może przybyć do mety przed Tobą."Z takich właśnie rozmów z naszym Mistrzem zrodziła się idea suplementów marki Dominator - produktów wieloskładnikowych i kompleksowych, złożonych z najaktywniejszych form najaktywniejszych składników rozwijających siłę, masę i zdolności wysiłkowe, skierowanych do wyczynowców oraz młodych, ambitnych adeptów sportów siłowych, zdecydowanych zdobywać najwyższe trofea na największych arenach światowych. Dzisiaj oddajemy do Waszych rąk pierwsze z nich. Niezwykle wysoką siłę ich działania gwarantuje Wam nie tylko producent, OLIMP Laboratories, ale również Najsilniejszy Człowiek Świata DOMINATOR - Mariusz Pudzianowski.

Stosując preparaty serii Dominator jesteś skazany na SUKCES!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640


100% ANABOLIC !

ANTICATABOLAN™ to unikalna kompozycja specjalnie dobranych składników o NAJSILNIEJSZEJ aktywności antykatabolicznej i anabolicznej, zestawionych w taki sposób, aby wzajemnie wzmacniały efekty swojego działania. Produkt opracowany wspólnie przez najlepszych specjalistów ,technologów Olimp Labs® oaz M.Pudzianowskiego .

HMB i arginina hamują równolegle dwie, niezależne grupy enzymów katabolicznych, co daje białkom mięśniowym podwójną ochronę. Niedobór argininy silnie aktywuje, zaś dostatek hamuje procesy kataboliczne.
Glutamina hamuje katabolizm związany z niedoborem argininy i pozyskiwaniem przez organizm aminokwasów z mięśni na potrzeby innych tkanek.
Leucyna, izoleucyna i walina to aminokwasy stanowiące największy procent tkanki mięśniowej, najszybciej usuwane w efekcie katabolizmu z białek, które spożyte wraz z suplementem szybko wnikają do mięśni i hamują aktywność enzymów katabolicznych na skutek wysycenia komórek mięśniowych wolnymi aminokwasami.
Cała cząsteczka argininy oddziałuje na transkrypcję - wstępny etapy produkcji białek mięśniowych - w sposób podobny do anabolicznych hormonów steroidowych.
Ten mechanizm działania argininy wspomaga glutamina.
Arginina jest jednocześnie prekursorem związków o silnych właściwościach anabolicznych: poliamin, tlenku azotu i kreatyny.
Leucyna stymuluje aktywność kinaz – enzymów anabolicznych – w sposób podobny hormonów: GH, IGF i insuliny. Jednocześnie jest prekursorem HMB, w związku z czym długo utrzymuje jego podwyższony poziom w tkance mięśniowej.
HMB wspomaga aktywność leucyny względem kinaz, jak również dostarcza molekuł do syntezy anabolicznych hormonów steroidowych.
Podobnie do HMB działają rozgałęzione krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe (SCFA), powstające na skutek przemian izoleucyny i waliny.b
. Dla wzmocnienia efektu działania najważniejszych substancji/aminokwasów w ANTICATABOLANIE ™ zastosowano aminokwasy estryfikowane o najwyższym potencjale ,które w praktyce posiadają kilkukrotnie większą przyswajalność względem form zwykłych aminokwasów( -zdecydowana poprawa wchłaniania z przewodu pokarmowego, -ograniczenie przemian w wątrobie, -najwyższa przenikalność wprost do komórek mięśniowych)

Efekt końcowy to super poręczny preparat ANABOLICZNY zawarty w 1 MEGACAPSIE o niezwykle wysokim potencjale działania-ANTICATABOLAN™


Od tej pory możesz zapomnieć o łykaniu kilku preparatów oddzielnie ,masz Jeden -
REWELACYJNY ,SUPERMOCNY- ANTICATABOLAN™

Suplementacja Mariusza Pudzianowskiego preparatem Dominator ANTICATABOLAN ™ :
2 kaps na czczo
2 kaps przed treningiem
2 kaps po treningu
2 kaps przed snem

Skład ANTICATABOLAN ™ / 6 MEGACAPS /dzienna porcja:
Ca HMB- 2280 mg
L-Leucine ethyl ester HCl- 1200 mg
N-acetyl –L-glutamine- 1200 mg
L-arginine ethyl ester HCl- 900 mg
L-valine- 600 mg
L-isoleucine- 600 mg
Vit B6- 12 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58015
no ciekawe jakie to beda produkty no i najwazniejsze cena. bo OLIMP ma dobre produkty alke ta cena.....

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 2 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42640


CREATINE STRONG MATRIX 7 &#8482; -Tajemnica mocy i masy DOMINATORA !


CREATINE STRONG MATRIX 7&#8482; &#8211;każda kapsułka tego unikatowego produktu stworzonego we współpracy naukowców ,technologów Olimpa oraz samego Pudziana zawiera SIEDEM ! NAJAKTYWNIEJSZYCH ! form kreatyny - jej amidów, estrów i chelatów &#8211; nie zwiera mniej aktywnego monohydratu kreatyny.
CREATINE STRONG MATRIX 7&#8482; - zapewnia extremalnie szybki dostęp super -aktywnej kreatyny do produkcji ATP i długotrwałe utrzymanie jej podwyższonego poziomu w komórkach mięśniowych co gwarantuje super przyrosty masy oraz siły.

Jabłczan, alfa ketoglutaran, pirogronian i cytrynian wykorzystane do produkcji amidów kreatyny zestawionych w CREATINE STRONG MATRIX 7&#8482; hamują przemianę kreatyny do nieaktywnej kreatyniny, jak również ściśle współpracują z kreatyną w produkcji ATP na etapie wytwarzania tego związku w mitochondriach komórek mięśniowych.
Jabłczan może również &#8211; dodatkowo - wyręczać kreatynę w jej funkcji jako alternatywny prekursor aktywnego ATP.
Orotan jest prekursorem RNA &#8211; związku, który prowadzi anabolizm białek mięśniowych na etapie procesu nazywanego translacją.
Magnez z chelatu kreatynowego CREATINE MAGNA POWER hamuje przemianę kreatyny do nieaktywnej kreatyniny, jak też wykorzystywany jest przez organizm wraz z kreatyną do produkcji ATP. Jony magnezu pozostają niezwykle ważnymi składnikami cząsteczek ATP i innych nukleotydów, odpowiedzialnymi za ich aktywność i siłę działania. Kształtują strukturę i aktywność białek mięśniowych oraz hamują aktywność enzymów katabolicznych, niszczących białka mięśniowe.

CREATINE STRONG MATRIX 7 &#8482; to niezwykle silny stack kreatynowy, w którym słowo &#8222;STRONG&#8221; nie jest jedynie ozdobnikiem, ale odzwierciedla prawdziwy charakter tego preparatu i obrazuje dynamikę jego działania .

Suplementacja Mariusza Pudzianowskiego preparatem Dominator CREATINE STRONG MATRIX 7&#8482; :
2 kaps na czczo
3 kaps po treningu
2 kaps przed snem

Skład CREATINE STRONG MATRIX 7&#8482; / 6 MEGACAPS /dzienna porcja:
CREA&#8217; MATRIX 7 STRONG BLEND - 7338 mg
W tym :
Creatine MAGNA POWER &#8482;/ patented Magnesium Creatine chelate/
Creatine malate/TRCRM/
Creatine ethyl ester HCl/CEE/
Creatine alpha ketoglutarate/CAKG/
Creatine Orotate /CO/
Creatine pyruvate/Creapure&#8482;/
Creatine Citrate/Creapure &#8482;/


NIE STAĆ CIĘ NA TO ABY NIE WYPRÓBOWAĆ NAJSILNIEJSZEGO STACKA KREATYNOWEGO MC
POCZUJ MOC PUDZIANA !!Wszystkie preparaty serii Olimp Dominator charakteryzuje :uniwersalność zastosowań -ONE FOR ALL( Nie musisz korzystać z kilku antykatabolików ,kreatyn itd.) ,niezwykła potencja działania w super skoncentrowanych dawkach MEGA CAPS oraz najbardziej przyswajalnych formach zastosowanych składników.

Wkrótce inne preparaty Mistrza !!Ceny pierwszych 2ch preparatów DOMINATOR zostaną podane w następnym tygodniu.Produkty dostępne w następnym tygodniu

Pozdrawiamy

NUTRIFARM
*************************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4604 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35359
reklama dzwignią handlu, dobrze kombinujecie, młode pudziany będą kupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5683
osobiscie napewno sprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31168
ciekawie to wyglada, ale cikawe jaka bedzie cena

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43747
Jest Ekstra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56796
niezle to wyglada, jak cena nie bedzie odstraszac, to wlacze je do suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19905
pomysl super
tylko zeby za ta zaawansowana technologia i profesionalizmem pudzina szly przystepne ceny....
chyba pudzian wie ze to bardzo drogi sport...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA - ile blistrów jest w kartonie?

Następny temat

MASSACRA + Creatine MAGNA POWER + HMBolon

injelly