SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA DO OCENY prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Spokojnie. Siła ci ruszy razem z masą jak bd jadł. Szkoda narazie jechać z kreatyną bo takie same efekty otrzymasz jeszcze bez niej. Wystarczy tylko dobrze ćwiczyć i jeść. Na kreatyne jeszcze zdążysz. Nie ma co niepotrzebnie marnować pieniędzy na rzeczy które ci aktualnie nic nie dadzą. Chcesz pobudzić siłę? Rusz z progresywnym treningiem z zaniżonymi parametrami (dokładniej doradzą ci w treningu dla początkujących).
Policz sobie najpierw zapotrzebowanie i zrób nadwyżkę z 300kcal. Bo coś mi się małe to twoje na mase wydaje. Ja osobiście mam aktualnie ponad 4000 kcal. A ważę mniej od ciebie i jestem te 5cm niższy ! Potem zrób tą dietę jeszcze raz pod podane parametry. Najlepiej ułóż ja na potreningu.pl w dziennikach żywieniowych (swoich) i z generuj zrzut i podrzuć go tu. I po patrzymy co i jak. Na początek mogę ci powiedzieć że masz mało tłuszczy w diecie a to też nie dobrze. Pewnie powiesz nie wiem czym podbić Orzechami olejem lnianmy/oliwa z oliwek itp itd np oleje możesz wlać do owsianki (ja tak robie) 40g. I dobrze mi się wchłania . Albo paczkę orzechów włoskich migdałów itp i też wcinaj w ciągu dnia. Po treningu daj jakieś dobre białko mięsnego typu choćby (tu jest twój najważniejszy posiłek!). To tyle na początek zrób narazie to i pomyślimy dalej.

PS
A co do białka na posiłek to zależy od twojego żołądka. Musisz patrzeć jak reaguje twój żołądek i wyciągać z tego wnioski. Jak masa stoi choć jest dieta to może mało węgli. Jak podlewa to znowuż na odwrót. Obcinamy węgle a podbijamy tłuszczami. Taka mała polityka. To że tłuszcz jest zły to jest głupi stereotyp. Ma wiele dobrych właściwości. I bardzo ci ułatwia manewrowanie kaloriami ;). Pamiętam jak zaczynałem i redukowałem i dziwiłem się tak dużej ilości tłuszczu (bo przecież to tłuszcz) a ja chce się go pozbyć. A redukcja poszła bardzo ładnie.

Zmieniony przez - StakeMan w dniu 2012-11-11 18:14:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1000
mam troche tłuszczyku na klatce i nawet sporo na brzuchu ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
To zacznij od diety z treningiem siłowym + aeroby. Jak pozbędziesz się tłuszczu zacznij powoli budować masę i kreatynę wrzuć dopiero gdzieś w połowie 2013 roku lub nawet pod koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Spokojnie redukcje machniesz 3 miechy przed wakacjami i bd bardzo pięknie. Albo jeśli chcesz możesz najpierw zredukować a później jechać z czystą masą Jak wolisz. Przeszkadza ci tłuszcz to redukuj lecz uważam że szkoda czasu lepiej najpierw się poświęcić i masować do tego lutego-marca-kwietnia a później się brać za redukcje i już lepiej wyglądasz na wakacje niż jak teraz schudniesz a na wakacje się utuczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1000
pomozecie mi przerobić tą diete tak jak mowicie byłbym wdzieczny bardzo i mi pomoze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Napisałem Ci stronę wcześniej jak to pozmieniać. Ułóż coś w tym kierunku z wyliczeniami BTW i wstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1000
aha zrozumiałem zwiekszyc kalorie i białka tam a tak na ogół to jest ok??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Nic nie zwiększaj tylko jedz sobie spokojnie 3 posiłki duże tak jak Ci je rozpisałem, bo szkoda czasu marnować na jedzenie 5-7 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1000
a w dni nie treningowe spozywac taka samo ilosc jedzenia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ta "tania dieta"przyniesie skutki?

Następny temat

Olej z prażonych orzechów włoskich

WHEY premium