SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA DO OCENY- REDUKCJA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Nie o to mi chodzi. Trening na siłowni jest ułożony na mase/siłe, ale dieta redukcja. Przecież trening na mase/sile znacznie poprawia termogeneze ciala, przyspiesza procecesy spalania tk. tluszczowej. Tak wyczytalem z art. ktore sa w zbiorze podwieszonych linkow. Jezeli sie myle to niech ktos uzasadni czemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Ja bym Ci proponował zrobić trening tak: podstawowe ćwiczenia + trochę wyciągów i maszyn, 8-12 powtórzeń jak najlepszą techniką + 3x w tygodniu aeroby + dieta i będzie super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Yhm. Ja miałem zamiar ćwiczyć na siłce 3x w tyg.(podstawowe ćwiczenia), a aeorby codziennie. Dostępu do wyciągów nie mam, bo siłka u kuzyna nie posiada takich luxusów. ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Wystarczą wolne ciężary, ciężka praca i będzie progres. To jaki split chcesz ułożyć na siłownie? bez przesady z aerobami, organizm potrzebuje regeneracji. Oprócz diety jakieś suplementy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 857 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8849
Animala radzę tylko na hardkorowe treningi wrzucać. Sam używam mr, jack3d i noxi pro więc wiem jak to klepie :D Wklej już ostatecznie poprawioną dietę, bo szkoda czasu, trzeba startować z tą redukcją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Jak na razie 7 dzien diety. Pierwsze dwa dni na sucho. Potem dwa nastepne z jednym pakietem na czczo z rana, a od srody biore juz po 2 na dzien. Jesli chodzi o pobudzenie to takie sobie, efekty jak na razie tez srednio, ale od razu Rzymu nie zbudowali. Kurczak przejadl mi sie troche i bede zastepowal go czasami serkiem wiejskim (tym z granulkami) 200g= tyle samo bialka co w 100g kurczaka. Do tego będę staral się pomidora dodawać, bo źródlo potasu.
A tu moje pytania:
1. Sól jest ważna, ale czy jest jakas optymalna dawka w stosunku do wagi? Bo na dzien mala lyzeczka jest zużywana i nie wiem czy to duzo czy moze malo.
2. Czy mogę od czasu do czasu zastąpić ryż ziemniakami? Oczywiście tak, żeby w stosunku do ich ilosci dawaly tyle samo wegli.
3. Czytalem, że 1h aerobów na dzień to max. Czy jest to prawdą?
4. Pije okolo 3 butelek wody w ciagu dnia, czyli 4,5l. Czy jest to odpowiednia dawka w przypadku stosowania spalacza jakim jest Animal Cuts.
5. Przez dwa dni nie mialem jajek w domu. xD Zastapilem je jogurtem naturalnym. Dobrze zrobilem?
6. Ostatnie pytanie. Czym wiecej zielonej herbaty tym lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Jeszcze chcialem dodac, że obcinam powoli wegle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Odpowie ktoś na zadane pytania? Będę bardzo wdzięczny. Na początku września dodam zdjęcia do oceny.

Zmieniony przez - Mateusz283 w dniu 2011-08-19 13:03:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
Up ) POMOCY! ;-(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 75kg

Następny temat

Jaja jako posiłek po treningu

WHEY premium