SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA I ODZYWKI PO KURACJI???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
a kto biostymine wbija co kilka dni he ?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
zakoncz te dyskusje - dobre ostrzezenie

To jakaś groźba??
Poprostu nie macie racji i tyle EOT.

Tak jak napisał misOO mniejsza intensywnośc, uregulować podaż z białek w stasunku do estrów używanych specyfiów.
Wiecej ćwiczeń izolowanych, zmiejszanie liczby serji(jak wiadomo na cyklu troche sie robi wiecej) wszytsko stoponiowo/powoli aż do końca PCT potem regeneracja.

NA PCT o przetrenowanie nie trudno. Wciągu 2-3 miesięcy robisz nie wyobrażalne postępy potem odstawiasz to jednak na organiźnie sie odbije - nie ma cudów. Styranemu organizmowi trzeba dać odetchnąć a nie dobijać go do końca.

Pozdrawiam

edit:
nikt tu o drastycznym zmiejszeniu cieżarów nie mówi - nie dopisuj sobie.
Rozkimamy ciezki trening po cyklu

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2006-01-17 13:15:55

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a kto biostymine wbija co kilka dni he

jak kto nie wiesz ??
kanar

nikt tu o drastycznym zmiejszeniu cieżarów nie mówi - nie dopisuj sobie.

nic sobie nie dopisuje
wrecz na poczatku dalem ze nie mam na mysli 25 RM

Rozkimamy ciezki trening po cyklu

no wiec dopowiedzialem co mam na na mysli

To jakaś groźba??

hrrr ja i grozba

no wiesz co ?? ... - foch !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
rozumiem biniu
mowilem jedynie o bodzcu anabolicznym...w jednym przypadku to kreatyna a w drugim wieksze ilosc testa...tak czy tak organizm moze byc na wiekszych obrotach podczas cwiczen...tylko ze w jednym przypadku na troche mniejszych %)))

intensywnosc ?
to cos co reguluje sie samemu podczas wykonywania cwiczenia, nie ilosc serii albo cwiczen...tylko maxymalne wykorzystanie odpowiedniego ciezaru w danej serii...
znam osoby ktore moga robic trening co 2 dzien taki sam z 3 cwiczeniami na kazda partie...tylko przez to ze nie robia cwiczenia prawidlowo
ja robie obecnie jedna serie na dana grupe na 5 dni i czesciej robil nie bede w obawie o przetrenowanie...
to jest wg mnie intensywnosc

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mowilem jedynie o bodzcu anabolicznym...w jednym przypadku to kreatyna a w drugim wieksze ilosc testa...tak czy tak organizm moze byc na wiekszych obrotach podczas cwiczen...tylko ze w jednym przypadku na troche mniejszych %)))

kreatyna a bodziec anablioliczny - czysty anabolizm - to kwestia na dobra dluga dyskusje
bo co pochwila dostaje info o innym glownym dzialaniu kreatyny w aspekcie budowy miesni :D

intensywnosc ?
to cos co reguluje sie samemu podczas wykonywania cwiczenia, nie ilosc serii albo cwiczen...tylko maxymalne wykorzystanie odpowiedniego ciezaru w danej serii...
znam osoby ktore moga robic trening co 2 dzien taki sam z 3 cwiczeniami na kazda partie...tylko przez to ze nie robia cwiczenia prawidlowo
ja robie obecnie jedna serie na dana grupe na 5 dni i czesciej robil nie bede w obawie o przetrenowanie...
to jest wg mnie intensywnosc


o rzes namieszal

chyba z dwa albo 3 pojecia w jedna definicje :D

ale chyba chwytam o co biega

w takim ujeciu wiadome jest ze (taka) intensywnosc nie moze byc nawet zblizona do tej co byla na cyklu
jednak nie podajesz w niej tego o czym mowa i co budzi duzy sprzeciw - ciezar a PCT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
bo z definicji wynika ze ciezar powinien byc o tyle mniejszy zeby nie robic treningu na wysokiej intensywnosci...
osobiscie nie wyobrazam sobie wysokiej intensywnosci przy np 60% MC ...bo ja rozumiem intensywnosc takze przez sensownosc w osiagnieciu konkretnego celu

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o ile dobrze rozumiem
definiujesz glownei intensywnosc jako odczucie zmeczenia - podatnosc na przetrenowanie zgadza sie ??
jesli dobrze rozumiem to
owszem masz racje
ale na tak zdefiniowna intensywnosc maja wplyw min 3 czynniki
ciezar uzyty
czas pod obciazeniem
stopien dojscia do zalamania miesniowego
ew ilosc serii

wiec polecam (znow jesli dobrze kumam twoja definicje)
starac sie jak najmniej obnizac pierwszy parametr kosztem dwoch pozostalych

ale to chyba jednak nie ten dzial
wiec koncze swoj udzial w tym topicu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
bysmy mieli rozmawiac tutaj tylko o suplach to by byu niezly gnoooj mysle ze mozna tu to rozkminiac...

co do mojej definicji to w glownie chodzi o ciezar, i m wiecej tym lepiej...ilosc serii i powt nie steruja IMO intensywnoscia...reszta lezy juz tylko w psychice...
jesli uda Ci sie zrobic taka serie przysiadow ze po 12 powt odlozysz sztange z ledwoscia i upadniesz na ziemie na 5min zeby zaczac oddychac swobodnie to znaczy ze zrobiles serie bardzo intensywnie...to nie to samo co zrobic 10 serii i po skonczeniu zasnac na lawce...to jest wymecieczenie a nie wysoka intensywnosc wg mnie..ale kazdy moze miec swoja definicje intensywnosci :D

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
wielkie dzieki wszystki za wypowiedzenie sie w moim temacie jesli chodzi o cykl to wyglada tak
1-12 deca 400mg
1-12 oma 500mg
1-4 25 mg meta
8-14 50mg winko co 2 dzien
8-10 i 12-14 clen
jesli chodzi o odblok to bedziez konkretny hcg 3x5000jm +40 tab clomidu i 30tab nolvy po 20mg

czy połaczenie kretki mono z cell pump bedzie dobre po cyklonie jesli tak to jakie dawki proponujecie i co ewentualnioe jeszcze???
bo ja mysle jeszcze nad dołozenie po odbloku przez okres 6 tyg metke z rana 10mg??? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
a jesli chodzi o trening po cyklu to powiem ze sie troche zagubiłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZPISKA NA BCAA.

Następny temat

STACK + ANIMAL PAK ?

WHEY premium