SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA I ODZYWKI PO KURACJI???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
witam niedługo koncze cykl i chciałbym sie dowiedziec jak skutecznie mozna poradzic sobie z szalejacym katabolizmem i chormonem kortyzolu po cyklu??? jaka proponujecie diete i odzywki do tego ??? obecnie moja dieta na cyklu masowym to b-2-3g w-6-7 g t-1g moja budowa ciała jest pomiedzy ektomorficzna-mezomorficzna troche tego troche tego takze nie mam problemu z zatłuszczeniem w tej chwili na kuracji waze 100kg i ogólnie dobrze wygladam dlatego tak bardzo mi zalezy na waszej pomocy , mój plan na diete po kuracji to b-2g w-6g t-1gr oczywiscie dieta ta bedzie uzupełniana odzywkami typu gainer,carbo, białko do tego mam zamiar brac przez 6 tyg mono kretke po 10mg do tego z rana przed treningiem i na noc jako transporter dla kretki i jako antykatabolik tauryne 1,5 g +na noc domowe zma i witaminki zwłaszcza wit c 600mg na dzien co sadzicie o tej diecie i co ewentualnie zmienic i co dokupic z odzywek za pomoc bede bardzo wdzieczny pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15378
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Zamiast mono możesz kupić jakiś stak np. CP(wtedy tauryna nie potrzebna)
ZMA okej.

Z suplementacji nie ma co wymyślać - żaden z nich nie prezentuje właściwości(działających) antykatabolicznych a wiadomo jak jest po cyklu.

Dieta jest okej - białka możesz dać na 2,3 nawet i regeneracja.
Trening mniej intensywny.
Dobrze przeprowadzone PCT i powinno być ok

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
cykl byl niedozwolonej chemii ???

jak tak srednio mozesz poradzic
uklad hormonalny nie sprzyja zachowaniu miesni

skup sie na ciezkim treningu - wykorzystaj duze ciezary
i nie zapomij o bialku

choc troche to pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
napisz co za cykl.
zwieksz ilosc kalorii o jakies min.10%
najlepiej zeby kalorie byly z bialka..
duzo kreatyny (najlepiej stak nowoczesny - doda energii przy zamuleniu pocyklowym), witaminy, kontynuowanie (przynajmniej staranie sie) zwiekszania ciezaru podczas treningu silowego

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie no czarny normalnie mnie zaskakujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
o co chodzi znowu teraz robimy mega spam we dwojke

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
skup sie na ciezkim treningu - wykorzystaj duze ciezary

kontynuowanie (przynajmniej staranie sie) zwiekszania ciezaru podczas treningu silowego


Panowie bez jaj co wy mu doradzacie...

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bez jaj

doradzam serio

jakos w doradzaniu humor mnie sie nie czepia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
po cyklu duże ciężary

Widać odrazu żę tylko kreatynke brałeś

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
co w tym trudnego do zrozumienia?
aby utrzymac mase miesniowo starasz sie robic progres nadal, wiadomo że nie wychodzi, ale w ten sposob dajesz najwiekszy budulec do utrzymania miesa.
no chyba że ty polecasz na odbloku przerzucic sie na aeroby i tren. wytrzymalosciowy

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZPISKA NA BCAA.

Następny temat

STACK + ANIMAL PAK ?

WHEY premium