SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dążenie do celu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Witam. Jestem 21 latkiem który sie zaniedbał. Jakieś ostatnie 10 lat zylem na smieciowym jedzeniu alkohol papierosy. Nadal palę lecz chcę przestać. Teraz mam parę pytań. Od czego zacząć?. Mam problem także z rozstepami które pojawiły się gdy tyłem. Lecz czas skończyć z tym wszystkim i zmienić swoje życie a przede wszystkim swoją sylwetkę. I teraz tak na poczatek na pewno treningi w domu posiadam ławeczke gryf 4x hantle i jakieś 300kg obciążenia. I teraz tak diete zamowie na sfd. Chciałbym w domu spalić trochę tłuszczu z brzucha. Potem pewnie będę jeździł na siłownie bo jednak wole trenować na maszynach. Lecz jakoś wstyd mi na razie. I nastepne pytania się nasuwają. Jakie odżywki? Czy spalacze tluszczu dużo pomoga? I czy jest cos na pobudzenie ciala i umyslu do treningu?. A teraz moje wymiary
Wzrost171cm
Klatka 104cm
Pas 108cm
Biodra 98cm
Udo61cm
Nadudzie 47cm
Biceps 34.5cm
Nadgarstek 17.5cm
Waga 108kg obecnie.




Zmieniony przez - deimon999 w dniu 2015-04-24 16:58:59

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Cwiczenia z wolnymi ciezarami sa skuteczniejsze - wiec trening na maszynach zostaw paniom. Twoje dostepne obciazenie jest jak najbardziej git.

Zacznij od diety - bez tego ani rusz. Co do spalaczy - jeszcze nie czas.

Dieta + trening + aeroby = sukces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
Obciążenia i tak pewnie nie wykorzystam w całości. Teraz są problemy z podniesieniem 40kg. Lecz myślę by zacząć właśnie ćwiczenie na siłowni ze względu na nauke poprawnego wykonywania ćwiczenia. Myślę też nad kupieniem bieżni. Lecz budżet skromny jakieś 800 złotych więc nie wiem czy coś sensownego znajdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 370
Szkoda kasy na bieżni, zaczęła się ładna pogoda więc wyjdż pobiegać na dwór. Będzie to bardziej motywujące niż bieganie w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Bieżna akysz, piekna pogoda, powietrze, codzien inna trasa - to jest sport, a nie.

Obciazenia nie musisz od razu wykorzystac, ale jest zapas na pare lat cwiczen

Korekty mozemy tutuaj robic - wrzucasz filmy z treingow i git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 110
A teraz pytanie o diete czy korzystał ktoś z oferty Michala Karmowskiego? Jeżeli tak to czy lepiej zamówić na sfd czy od Michała plan treningowy oraz diete?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tłuszczu

Następny temat

[Blog] MlodyTkd - od zera do skur...

WHEY premium