SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czyto cwiczenie na nogi?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
nie same przysiady budują nogi

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Po 8 latach treningu i wizytach na kilkudziesięciu siłowniach na których trenują też zawodowi kulturyści nigdy nie widziałem żeby ktoś takie idiotyczne ćwiczenia robił na nogi!!!! Weżcie śię ludzie za normalne ćwiczenia a nie kombinujecie jak koń pod górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
No przecież kvrfa napisałem, że jak nie masz możliwości ćwiczyć ze sztangą to możesz takie coś walnąć se... --.--

Zmieniony przez - dudpis w dniu 2009-02-15 13:03:33

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
dudpis

zastanow sie 10x jak chcesz cos napisac.

jak nie masz mozliwosci cwiczyc ze sztanga,to robisz wszystko,aby miec taka mozliwosc....lub zmieniasz zainteresowania,np.na szachy.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
No dobra wiem troche za dużo napisałem. Ale co to ćwiczenie naprawde jest, aż tak złe? Jeżeli tak to wytłumaczcie mi dlaczego :P.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
złe bo hmmm ja nie widze tu aby mocno angazowało mięsnie do wzrostu lub siły ewentualnie do wytrzymałości zalezy na czym ci zalezy

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
bo jak niby siła z tego wyciągu ma ci przejść na nogi, to tak samo jakbyś się trzymał kaloryfera i robił se przysiad,(do tego potrzebna jest grawitacja) poza tym jak nie masz dostępu do sztangi to ze sztangielkami też można robić przysiad. to co ty tam wogole ćwiczysz jak nie masz sztangi, tylko bic i tric? bo ławeczka też pewnie zajęta bo robią płaską...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Jaaa mówie, że nie miałem dostępu do sztangi bo robili klate, a nie chciałem czekać, aż skończą. Ćwiczę innym planem niż reszta, ale nie pytajcie dlaczego bo raz: nie napisze, dwa: nikt nie wie o co chodzi i proszę sie nie wypowiadać na ten temat. Dobra sztangę już będe miał skąd wziąć :).

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
te twoje ćwiczenie to na nic nie jest. chyba na skatowanie wyciągu

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Dobra już wiem, dzięki ;).

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki :)

Następny temat

Plan treningowy do poprawy.

WHEY premium