SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czyszczenie receptorów

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Problem polega na tym ze majac 17 lat zaczalem chodzic na boks. Przez 2 lata chodzilem 4 razy w tygodniu na treningi ktore zajmowaly 2.5 godziny kazdy. I mimo tego ze byly to typowo wytrzymalosciowe, po kazdym treningu wyciskalem z koszulki litry potu to i tak bylem zatluszczony :/ A wcale duzo nie jadlem :/

Jesli chodzi o diete...

Sniadanie:
Placek z 2 jajek i platkow owsianych (troszke kefiru do tego i lyzka maki). Po upieczeniu polewam 2 lyzkami miodu dla smaku.

Lub Jajecznica z 3 jajek. (Bez chleba)

II Posilek:

Kotlet z piersi z kurczaka lub kawal chudej wolowiny (Pierwsza krzyzowa lub Rozbeft)(ok 200 gram) do tego pol woreczka brazowego ryzu lub pieczone ziemniaki (ok 2-3 duzych w skorce). Z kukurydza lub fasola lub innym warzywem :)

III Posilek:

To samo co posilek drugi.

IV Posilek (Przed treningiem):

Ryz lub kaszka kus kus z miodem.

V Posilek (Po treningu):

Podobnie jak 2 posilek lub sam tunczyk z ketchupem i chlebem ryzowym.

W miedzy czasie wypije odzywke bialkowa, a takze lubie wypic kawe. Raz na jakis czas zdarza mi sie wypic cocacole light.
Czasami moja psychika poddaje sie i zjadam jakiegos batonika typu snickers (np. raz lub 2 razy w tygodniu).

Czasami zamiast warzyw do posilku biore ananasa lub brzoskwinie.
W ciagu dnia pije takze herbate lub kawe (przyznam sie ze slodze :/ ale to silniejsze odemnie przy braku cukru z batonikow:P nie moge sie powstrzymac przed poslodzeniem herbaty lub kawy).

No i to by bylo na tyle. Moj tryb zycia to studia, dom i trening przez co nie da sie ukryc ze nie mam zbyt wiele ruchu.
Jestem osoba ktora latwo sie stresuje przez co czesto chodze poddenerwowany (moze wyspetopowac duze sterzenie kortyzolu:/).
Cwicze wieczorami. Spie srednio 8 godzin. Czasami po uczelni robie sobie pol godzinna drzemke.

Teraz powiedzcie co tu jest nie tak :/

Pozdrawiam i dzieki za pomoc

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
Wiad czekamy teraz to Twój art.
btw b-50 ma już moda

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
wiad jak jestes taki madry to trzeba bylo to poskladac a ze akurat sie SHIELDOWI chcialo to warto to docenic ze nie zbija bakow ale wykazuje jakas inicjatywe

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Shield zrobil mase dobrej roboty za co jestesmy mu wdzieczni.

P.S.

Co w dziale Progress robi B-50


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
od jutra zaczynam progres a co

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Widzę błędy,przy Twoim typie budowy i metabolizmu.Jako,że w tej chwili jestem zajęty,jutro postaram się coś skrobnąć.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Michał: Dieta instynktowna i różnorodna, pamiętasz?
B-50: Gratulacje moda.

Reszta: Ja tam do B-50 nic nie mam... słucham pilnie jego rad... Wypowiadał się, że apteka lepsza niż under i aby nie strzelać za dużo w jeden mięsień, więc tak robię. Z opisanej metody fajny jest center loading. 600mg propa farmaka (apteka, jak postuluje) to 12ml soku. To ile to będzie? 4-6 mięśni pokutych? Ciekawym treningu na - często bolącym - propie w 6 mięśniach. Z tym, że tam było w pn i czw tyle. 24ml soku. Jak to któryś powiedział, iż rady B-50 wynikają z praktyki... prawda, że często wbijamy 24ml na tydzień lub 12ml dziennie?
Tyle... To było tak na marginesie odnośnie czyszczenia receptorów przez Michała, który nie brał nigdy koksu jak mówi... Zatem B-50 wszystkiego najlepszego i bez urazy - osobiście uważam, że najgłupszy art i tak będzie lepszy niż po raz tysięczny "co na pierwszy cykl". A ten art wcale głupi nie jest... mało odkrywczy, jednak nie dla wszystkich i to się chwali, że Ci się chciało (zresztą jest już wypowiedź kolegi "slawle", iż nie ma się czym tak jarać). Zawsze ktoś tam z amatorów czegoś się nowego nauczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
i tutaj wyszlo ze g wiesz....
to 600mg propa to niejst sztywna dawka
dla wielu ta dawka bedzie odpowiednio nizsza

i jak juz b50 pisal chyba gdzies
to 300mg jest ok

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
seewy ignoruj d****a
jak bys znal slawle to bys wiedzial ze se jaja robi ze mnie
jak jestes taki kozak pokaz sie w chwili prawdy
nie robmy chlopakowi gowna z tematu
amatora powiadasz nie wiesz z kad mam te informacje z kim si ezadaje to po co glupie komentarze jak nie masz pojecia
chyba zal ci dupe sciska


Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-02-02 20:31:31

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-02-02 20:31:55

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
daj mu bana panie b!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Marka C - czy sojowe białko jest szkodliwe?

Następny temat

Trudne pytania - do Marka

WHEY premium