SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czyszczenie receptorów

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ale nie rozumiesz
on pakuje juz 4 lata i do swojego maximum doszedl
biedaczek
%)

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
mowisz tak bo mu zazdroscisz, zazdrosnico!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Czytałem cały art w dziale doping i szczerze mówiąc rozśmieszył mnie. Komentarze ludzi jakby właśnie odkryli Amerykę Generalnie kolega Shield nie napisał nic, o czym już dawno by nie wiedziano, no chyba że ktoś jest albo totalnym ignorantem albo ćwiczy całe 3 tygodnie.
Sparafrazuję artykuł shielda: organizm ma duże możliwości adaptacyjne, w związku z czym trzeba możliwie często wybijać go ze stanu równowagi wszelkimi dostępnymi środkami.
Już. Teraz można się brandzlować (sorki, ale nie mogłem się powstrzymać).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Nie no. Mam nadzieje ze to nie jest maks jaki daje genetyka:/
Trzeba bedzie cos ostro pozmieniac ale dzieki Elite i kumplowi pare waznych spraw poprawimy. Sadze ze wszystko ruszy i to szybciutko;)


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
wiad- oczywiscie shield tego nie ODKRYL ale zebral te wszystkie info w 1 art i napisal to bardzo przejrzyscie i zrozumiale dla wszystkich...

Zmieniony przez - yogidogi w dniu 2008-02-02 13:38:27

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
brawo wiad, brawo...
a teraz tez napisz podobny art

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
seewy: tylko po co? Mam napisać art o tym, że trzeba dużo białka jeść, czy może dużo spać?
Jak jeden z przedmówców powiedział - zebrał kilka osobnych wątków do kupy. OK - może i dobrze - pewnie początkującym się przyda. Ale te ochy i achy, propozycji nadania uprawnień moderatora za ten art itp. to tak trochę... mało poważne dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Przede wszystkim,uważam,że Michał popełnia błędy dietetyczne.Jeśli po zgubieniu 7kg wody i tłuszczu,prezentuje taką "formę",to niestety oznacza to tylko jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
No wlasnie w czym tkwi problem :/
Bo sam jestem ciekaw :/

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
wklej jak sie odzywiasz ale bez sciemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Marka C - czy sojowe białko jest szkodliwe?

Następny temat

Trudne pytania - do Marka

WHEY premium