SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto sprobowac kickboxingu?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Roznica jest taka że
W kickboxingu mozesz uderzac pięsciami i kopac
A w taj boksie mozesz uderzac pięsciami, łokciami, kopac i uderzac kolanami :) taka jest roznica ze Boks tajski masz wzbogacony o uderzenia łokciami i kolanami :) ale kick jak i taj boks jest bardzo dobre :)

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Wydaje mi się że kick dla takich chudych jest lepszy bo właśnie w klinczu masa i siła jednak ma znaczenie spore.
W MT też trochę inaczej się kopie, w kicku są jednak te gorsze formuły.
Co do rozciągania to nie ma czym się przejmowac bo to z czasem przyjdze... gra w piłkę w tym nie pomaga, spina się wszystko i po przestaniu samo z siebie będzie lepiej

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 665
idź na tego kicka będzie dobrze. Na poczatku nie bedziesz musial byc dobrze rozciagniety. Jestes wysoki i chudy, dobre predyspozycje. Jak poćwiczysz troche będziesz wygrywał w swojej kategorii. Pamietaj ćwicząc sw równiez mozna zbudowac masę mięśniowa ;]

Daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5532
Predyspozycje możesz mieć lub nie wazne zebys dawal na treningach 110% z siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Hmm chyba jednak wole kickboxing :) Wiec dzieki wszystkim za pomoc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WTF???????????

czemu skasowaliscie moja odp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
nie wolisz wypic piwo i robic bąkojada z kanapay?

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 764
Ja chodzę na king boxing mimo że byłem słabo rozciągnięty, mamy ostre treningi, można zaje**** się zmęczyć, fajne ćwiczenia są. kondycji też nie miałem i nie mam bo pale 4 lata ale powili rzucam, bo zastanowiłem się i chce jednak coś osiągnąć ;] Na początku było mi trudno, szybko się męczyłem bałem się sparować, bałem się dostać w twarz ale po miesiącu może po 2 wszystko było już ok. Przełamałem lęk i wgl .. wziełem się ostro za treningi, przykładałem się do każdego ćwiczenia. I w domu nic nie robiłem. Dla mnie 2 razy w tygodniu po 2h wystarcza ale zamierzam kupić worek albo gruszkę i trochę kombinacji załapać ;] Polecam king boxing na prawdę warto, nawet gdy masz problemy z nogą, zawsze mogą być to low kick. Szczerze to ja kopie tylko na wysokość klatki piersiowej i tyle na razie mi starczy. Często obijam przeciwnikowi nogę, gdy kuleje albo dozna kontuzji masz przewagę ;]
Na prawdę polecam king boxing. Życzę dobrej zabawy

Kozbyr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Kick boxing. King = król, to kick = kopać.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krav Maga

Następny temat

Podręcznik do nauki walki żołnierzy RP

WHEY premium