SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto kupić tą ławeczkę?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak chcesz to sobie kup i zdaj relacje jak Ci przypasowała.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Ziemek33
anubis84
Zależy jeszcze ile w górę się je da wysunąć


Podobno 159 cm. To nie starczy mi taka ławeczka jak nie chce dźwigać wielkich ciężarów tylko ćwiczyć w ramach przygotowania motorycznego, bardziej dynamika, siła, niż budowanie masy mięśniowej?


motoryka,siła,dynamika i zależy Ci na prasie nożnej? Poza tym jak chcesz siły to musisz mieć duży cieżar.
Generalnie jak anubis napisał,jak bardzo chcesz to kup.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1215
QUEBLO
Ziemek33
anubis84
Zależy jeszcze ile w górę się je da wysunąć


Podobno 159 cm. To nie starczy mi taka ławeczka jak nie chce dźwigać wielkich ciężarów tylko ćwiczyć w ramach przygotowania motorycznego, bardziej dynamika, siła, niż budowanie masy mięśniowej?


motoryka,siła,dynamika i zależy Ci na prasie nożnej? Poza tym jak chcesz siły to musisz mieć duży cieżar.
Generalnie jak anubis napisał,jak bardzo chcesz to kup.


Wiecie, po prostu nie chciałem inwestować w droższy sprzęt kulturystyczny tylko myślałem o czymś mniej zaawansowanym ale większej ilości przyrządów, narzędzi. Wiecie o co chodzi, każdy ma inne potrzeby i cele. A tak szczerze to ta z linku który wysłałem i wszystkie inne niż z firmy Marbo są gowniane i do niczego się nie nadają, a wszystkie z mocowanymi razem stojakami są beznadziejne? Oczywiście Marbo sponsoruje to forum? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
możesz kupić też sobie np magnusa lub inną wolnostojącą ławkę jakiegoś noname, u mnie w okolicy np są firmy co robi sprzęt siłowy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12097
Mało solidnie wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1215
anubis84
możesz kupić też sobie np magnusa lub inną wolnostojącą ławkę jakiegoś noname, u mnie w okolicy np są firmy co robi sprzęt siłowy.


Tak jak radziłeś zdecydowałem się na ławkę Marbo. Czy stojaki mogą być jakieś słabsze niż też z Marbo jeśli nie chcę dźwigać dużych ciężarów? (obecnie wyciskam może 40kg) Prosiłbym też o radę w tym temacie: https://www.sfd.pl/Które_TRX_wybrać_-t1156092.html


Zmieniony przez - Ziemek33 w dniu 2017-10-11 18:14:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Każdy stojak praktycznie będzie podobny to tylko stal i nie ma co tam się zbytnio posuć, dobrze jakby miał dobrą podstawe, nim szersza tym stabilniejsza i dobrą regulację wysokosci
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1215
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
te za 130 zł, mają regulację o 10 centymetrów wyższą moze to być przydatne jak ktoś jest wysoki, i podstawe mają szerszą w jedną ze stron.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1215
http://m.sfd.pl/Nawierzchnia_domowa_siłownia,_puzzle.-t1156151.html#post-18276973 Możesz również dać znać w tym temacie co sądzisz. Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy oraz Odżywianie się dla Początkujących

Następny temat

Mini siłownia w domu.

WHEY premium