SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto kupić ławeczkę ze sztangą

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3008

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

50

Wzrost

173

Staż treningowy

brak

Stan zdrowia

dobry

Cel/problem/opis

Wyrobić mięśnie , niska waga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 354
Witam nazywam się Daniel 20lat i jestem nowy na forum
ważę 50kg i mam 173cm wzrostu ,planuje na coś wydać około 300zl i tak myślę czy kupić ławeczke ze sztangą bo chce się troche poprawić i tak mnie zastanawia czy to kupić lub kupić 2x hantle 10kg i ławeczkę do robienia brzuszków co mi polecacie ? .

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6218
A nie masz gdzieś siłowni w pobliżu ? Taniej wyjdzie Ci kupić karnet i chłopaki tam ćwiczący z pewnością pomogą z doborem treningu utp

Jeśli pomogłem SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taniej wyjdzie chantle i ta ławeczkę.... i też nie ma rużnicy między cwiczeniami .... tylko sztangi na tym nie zrobisz ... chyba że ktoś poda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale nie stać cie na obciążenie na sztange
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sama ławka kosztuje ok 300 zł .. + sztanga ok 80 zł .. i obciażenie ok 7 zł za kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6218
Aldonpiwo wyluzuj edytuj posty po I
Po II pierwsze rozejrzyj sie za siłownią w okolicy bo jak nigdy nie ćwiczyłeś to możesz tylko sobie zaszkodzić przez błędnie wykonywanie ćwiczeń.

Jeśli pomogłem SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
aldonpiwo edytuj posty i ortografia bo aż w oczy kole i nie wypisuj takich rzeczy
Dor1an jesli nie masz gdzies w poblizu siłowni to ławeczka ze sztanga i obciazeniem bedzie dobre(oczywiście regulowana i dobrze jaby stojaki były osobne) ,mozna podstawowe cwiczenia zrobić , choć przydałyby sie jakieś hantle tez , bo biceps albo triceps na takiej duzej sztandze nie wygodnie sie bedzie robić ale nie jest to nie mozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 354
Raczej jakieś siłownie są za cene 80-100zl miesięcznie ale ja zdecydowałe by może coś kupić za te 300zl lub więcej coś do domu a kiedyś trochę chodziłem na siłownie z 3 miesiące ale nie za wiele to mi dało. W każdym razie tak oglądam sprzęty i widze że za te 300zł mogę kupić 2x hantle 10-15kg i ławeczkę taka do mięśni brzucha którą można ustawić na taką zwykłą pod szatnagę i tylko z czasem kupić stojaki pod sztangę i samą sztangę co myślicie o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
ja bym bardziej celował w ławeczke ze stojakami i sztange
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 354
a mam takie pytanie znasz może jakiś sklep internetowy czy coś by to w miarę tanio kupić ? , muszę założyć sobie też konto na allegro. Jak wcześniej trenowałem ze sztangą to brałem bardzo mało pierw nawet samą sztangę bez dodatkowego ciężaru potem jakoś po 2,5kg dokładnie nie pamietam ale pamietam jaką klatke miałem potęm napompowaną :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer zamiast kurczaka i ryżu

Następny temat

Dieta na masę- 70kg do oceny,

WHEY premium