SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to prawda?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 629
Siemanko mam pytanie czy jesli nie czwiczysz nóg to nie rosnie biceps czy to prawda ? a jesli tak to dlaczego ?

Zap*****lać trzeba pany!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 548 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6397
Nie, to nie prawda. Ale żeby być proporcjonalnie zbudowanym to trzeba ćwiczyć i bicepsa i nogi i wszystkie inne partie mięśniowe !!
Potem wychodzi taki: koszulka XL a spodenki XS :)

Dzień bez treningu to dzień stracony...
ZAPRASZAM NA BLOG - FITNESS, IRONMAN, KARATE
http://bartoszdabrowski.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
pan u góry nie ma racji, jeśli nie ćwiczysz nóg to organizm hamuje górną cześć ciała i obwody nie rosną tak szybko jak byś ćwiczył też nogi.

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 548 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6397
Zobacz na zadane pytanie "czy jesli nie czwiczysz nóg to nie rosnie biceps czy to prawda ?".
I moja odpowiedź jest jak najbardziej poprawna, że to nie prawda, bo jeżeli ćwiczysz tylko biceps to on będzie mimo wszystko "rósł".

Dzień bez treningu to dzień stracony...
ZAPRASZAM NA BLOG - FITNESS, IRONMAN, KARATE
http://bartoszdabrowski.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
z tego co mi wiadomo to odczas treningu nóg wytwarzane jest najwiecej testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 629
bartkyok moze źle napisałem spowolnione rośniecie bicpsu

Zap*****lać trzeba pany!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 548 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6397
To prawda: http://www.K**.pl/dlaczego-warto-trenowac-nogi-39064.html 

Dzień bez treningu to dzień stracony...
ZAPRASZAM NA BLOG - FITNESS, IRONMAN, KARATE
http://bartoszdabrowski.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
chodzi o ciezkie cwiczenia ciągi/dociagania/siady/dosiady/ciezkie wyciskania, wtedy organizm wyzwala najwiecej testosteronu a przez to wszystkie miesnie szybciej rosna

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
j.w. cieżkie ćwiczenia stymulują organizm do zwiększonej produkcji testosteronu, a on wpływa pozytywnie na wszystkie mięśnie.
Ale nie ćwicząc nóg biceps tez urośnie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
jak masz nogi chude to je cwicz tak samo ciezko jak reszte, gdy sie robia nieproporcjonalnie duze do gornej czesci ciala to odpuszczawsz zeby zachowac zdrowe proporcje sylwetki
ja mam duze nogi, bardzo dobrze reaguja na trening,cwicze je tylko poprzez matrwy ciag oraz na rowerku spiningowym krecac aeroby i wcale nie maleja. jakbym je ostro zaczal trenowac to bym wygladal jak mutant i bym tylko w dresach musial chodzic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2910
Tak robiąc przysiady nogi , idzie masa całego ciała , biceps też z czasem by ci się powiększył , wiadomo nie tak bardzo jak byś go oddzielnie robił .

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOJA SIŁOWNIA

Następny temat

Cos nie tak !!!!!!! POMOCY

WHEY premium