SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy spadne?? ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64
Ćwicze na silowni juz 1,5 roku przez pierwsze 12 miechow jadlem suple typu kreta fakt faktem rozroslem sie nienajgorzej. ale mam pytanie czy jak zaczne cwiczyc np boks lub kick-boxing to to co wypracowalem sobie przez te 1.5 roku ucieknie mi?? nie bralem i nie mam zamiaru brac zadnych koksow, a ostatnie 6 miesiecy jadlem suple typu amino (smietnik aminokwasow i roznych witamin) i awykle aminokwasy a takze krazeine czyli bialko. planuje od wrzesnia sie zapisac na jakas SW ale nie wiem czy jesli zaczne cwiczyc do porzadku a tym samym bede musial ograniczyc a nawet wyeliminowac silke to powroce do sylwetki bardzo podobnej sprzed 1,5 chodzi mi o mase oczywiscie. czy mozna jednoczesnie trenowac jakis sw (mam tu na mysli tylko boks albo kick-box bo tyko t mnie interesuje) i systematycznie powoli przybierac na masie nb. planuje zakupic we wrzesniu odzywek za 500 ale beda to same odzywki witaminowe i czystobialkowe. PS moje warunki 172 cm i 80 kg:P dziekuje za fachowe porady

"Every day you should consider yourself, as a winner..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Oczywiscie ze mozna. Sam tak robilem i masa mi ładnie szła. Wystarczy dodac do zapotrzebowania kalorycznego wieksza ilosc kalorii niz normalnie na mase lub wspolczynnik aktywnosci podniesc przy obliczaniu zapotrzebowania.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64
a co cwiczyles (cwiczysz)?? i czy to znaczy ze musze jesc poprostu wiecej nic potrzebuje zeby miesnie mialy z czego pociagnac?? a jesli chodzi o silownie to czy musze zrezygnowac calkowicie jesli chce do porzadku poswiecic sie SW?? aha i jeszcze jedno ostatnie pytanko czy jesli juz zrezygbuje z silowni to w dni nietrningowe np. boksu moge sobie skoczyc do piwnicy i porobic troche poreczy czy drazka. albo popompkowac??

"Every day you should consider yourself, as a winner..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Tak musisz jesc wiecej. Najlepiej uloz sobie iete na mase na podstawie postow podwieszonych. Z silowni nie musisz rezygnowac, 3*sw, 3*silka w tyg i bedzie ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
też tak myśle zazwyczaj wszystko można pogodzić , ale efekty mogą niebyć takie same

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moglby mi ktos pomoc w ulozeniu diety???

Następny temat

majonez

WHEY premium