SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy na kreatynie nie można się przetrenować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Ostatnio słyszałem od takiego typa, że na kreatynie nie można się przetrenować. Prawda czy fałsz? A gdyby to była prawda to czy częstsze treningi mogą wpłynąć na lepsze efekty tzn przyrosty? Oczywiście pod warunkiem lekkiego treningu np HST lub czymś podobnym.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
no jasne, że można się przetrenować!

kreatyna fakt wzmaga wytrzymałość, ale bez przesady jak będziesz za często ćwiczył, robił za ciężkie treningi a co za tym idzie - nie będziesz się regenerował to oczywiście, że możesz się przetrenować!

robiąc wszystko "z głową" krzywdy sobie nie wyrządzisz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
j/w a ponadto nie sadze, zeby trening 5-6 razy w tygodniu na kretce czy bez dal Ci lepsze rezultaty niz trening 3X w tygodniu.

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Sprowadźcie expertów, niech wypowiedzą swoje zdanie.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
a po kiego wala expertom dupe zawracac ******lami. mowie ci jak jest. mozna sie przetrenowac to raz. a dwa to cwicz sobie i 3 razy dziennie ale efekty na pewno beda gorsze.

zreszta mozemy poczekac na zdanie eksperta od kreatyny - damixa. juz mu przeslalem linka wiec czekamy na opinie EXPERTA

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
po co eksperci?
to ze kreatyna poprawia wydolosc i wytrzymałosc nie zmienia faktu,ze przetrenowanie jest jak najbardziej mozliwe.
trening 3-4 razy w tyg jest bardziej efektywny niz cwiczenie codziennie(w 90% przypadków )

deit.heh Muzyk prosze bez tych wszystkich tytułów

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2004-11-01 19:47:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
a nie mowilem!!

No dobra... Bez tytulow. No ale widzisz, ze koles jeszcze za bardzo nie obeznany i moze Cie nie znac.

Kogos jeszcze sprowadzic?


Zmieniony przez - Muzykmg w dniu 2004-11-01 19:51:29

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
aha
w roli ścisłosci.nie jestem(jeszcze)expertem.narazie jestem specem...ale jeszcze 10sogów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Damixxx - pytam z czystej ciekawości - ile Ty zjadłeś w Swoim 16-letnim życiu tej kreatyny, że jesteś "EKSPERTEM" w tej kwestii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
ziper - to w takim razie mam sie poradzic dziadka co ma 80 lat? wiek o niczym nie przesadza! Ja wiele razy pytalem o rade damixa chociaz mam 20 lat i chlopak radzil mi na prawde dobrze patrzac na to z perspektywy czasu i efektow jakie mialem.

A tego eksperta to sie nei czepiajcie. Sam go tak wymyslilem Nie robicie z tego problemow bo damix bedzie sie mnie czepial, ze teraz przeze mnie ma problemy.

hipotetycznie - o porade w sprawie bolu serca spytam kardiologa czy babcie co przeszla 7 zawalow? Zapewne obie osoby beda sie dosc dobrze znaly, jednak ja wole spytac kardiologa.

Zmieniony przez - Muzykmg w dniu 2004-11-01 20:15:34

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
No nie przeceniaj zalet kretki. Ale jest truniej sie przetrenowac niz jak "na sucho"

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek i mało kasy

Następny temat

ALC - co o tym myslicie ?

Wiecej