SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mozlliwa jest pomoc. Tylko powaznie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
Tak sie sklada ze chyba czas najwyzszy zasiegnac opini ekspertow w sferze wspomagaczy (chociaz nie do konca o to chodzi)
Tak sie sklada ze 23 latka juz sa na karku cwiczenia przez 2 lata ok 3razy w tygodniu po ok 2 godzin caly czas na sucho ( procz poczatku ale to byla glupota bez diety za to Noz i Deca stack)
A dokladnie chodzi mi o to ze przydaloby sie jeszcze pare kilogramow wagi. Przy wzroscie 190cm moja waga oscyluje granicach 70-75kg, dodam tylko ze diete mam bardzo dobra pelnowartosciowa. Jednak cykl zycia ciezka praca sprawia ze nie moge przytyc,
dlatego wlasnie postanowilem wziac poprosic o pomoc w doborze suplementow. Nie chodzi mi o cuda tylko zwykle spostrzezenia co mozna byloby jeszcze dodac. Kasa nie gra roli, zadne ssa tez nie wchodza w gre.
z gory dziekuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
jak nie robiłeś nigdy cykli to zrób cykl na mono na początek, jak masz dietę i nie musisz jej uzupełniać białkiem/gainerem to odpuść to bo szkoda kasy na coś co dostarczasz z diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
nie możesz ruszyć wagi , znaczy ze za malo dostarczasz kalorii

dział odzywianie, korekta diety - ew zmiana trenigu też wskazana
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
wszystko ladnie pieknie tylko tak sie sklada ze cykle mam rozpisane. Diete takze i to na mase 85kg, kalorie dostarczane sa na pewno ale jakos od malego mialem problemy ze zlapaniem wagi, dlatego myslalem ze moze jakies sublementy moglyby mi pomoc.
To jak polecilibyscie cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
jezeli mowisz ze masz dogana diete i dobry trening to mozesz wesprzec sie gainerem zeby podbic kalorje, mozesz zrobic cykl na mono

Zmieniony przez - Danieloo w dniu 2009-10-09 16:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
wlasnie tak myslalem ze albo gainer albo jakis stack ale kompletnie sie na tym nie znam bo dotychczas mnie to nie interesowalo dlatego wystapilem z prosba o pomoc i doradzenie mi jaki bedzie dla mnie najlepszy. Mozesz podrzucic jakies propozycje bede z gory wdzieczny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Gajnera wez nap, mass xxl dobry gainer za dobra cene, i mono tu kieruj sie cena Kolego. Podbijesz kalorje to waga powinna skoczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
ok dzieki wielkie masz u mnie piwko. A co do ceny to nie jest ona najwazniejsza, wole zaplacic wiecej i miec wymierne efekty niz dac przyslowiowa zlotowke i miec kota w worku.
A co powiecie o jakiejs Masakrze bo pare osob wlasnie o czyms takim wczesniej mi mowilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
masakra jedni chwała drudzy nie, ale nie masu jej brac teraz. Wez mono bedziesz zadowolony. A co do diety to jest podstawa, dograj ja a zobaczysz jakie beda efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Podbij kcal w diecie, ponieważ to one, a raczej ich brak są przyczyną, iż masa stoi w miejscu. Na pierwszy cykl bierz samo mono (olimp creatine 1250, vitalmax zielony...) Kieruj się ceną, w końcu mono to mono i niema znaczenia które wybierzesz.
Jak dla mnie Massacra to jedno wielkie nieporozumienie, zarówno pod względem ceny, jak i działania, poza tym, nie kombinuj, mono w zupełności wystarczy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki / suplementy dla pływaka przed ważnymi zawodami ?

Następny temat

Gainaer 737 okropny smak - pomocy !!!

WHEY premium