SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy masturbacja hamuje wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam . Mam pewne pytanie do osoby, która zna się na tym . Otóż czy masturbacja w wieku dojrzewania hamuje wzrost . Na pewnym forum widziałem, że powoduje zakończenie nasad dolnych czyli długich . Albo też inne, że nadmierna ilość hormonów płciowych powoduje zahamowanie wzrostu albo spowolnienie . Doszedłem do wniosku iż w spermie znajduje się białko . Albo gdy dochodzi do erekcji bierze w tym udział testosteron . W wzroście bierze udział testosteron i białko . Prosze o odpowiedzi zaawansowane . Dodam w tym, że mam 15 lat .

Zmieniony przez - gigi0 w dniu 2009-06-15 16:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Witam



Bardzo prawdopodobne, iż to pytanie jest małą prowokacją i żartem ale postaram się odpisać poważnie. Masturbacja nie ma żadnego wpływu na Twój wzrost. Utarło się troche bzdurnych mitów na ten temat. Na przykład niektórzy twierdzą, że kochając sie z kobietą bądź masturbując "tracimy testosteron" przez co nasze wyniki w sportach spadają. Nic bardziej mylnego. Nie ma to żadnego wpływu, gdyż człowiek jest stworzony po to, by obcować z osobą płci odmiennej i jest to całkowicie naturalne. A coś, co wynika z Twojej fizjologii nie może negatywnie wpłynąć na organizm, zatem nie musisz się niczym martwić. Jedynym problemem może być solidna dawka seksu przed treningiem siłowym czy sw. Wówczas jesteś trochę rozluźniony i zrelaksowany przez co możesz mieć minimalnie mniej siły i agresji treningowej. Jednak martwić się tym mogą jedynie zawodowcy.


Pozdrawiam

1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
< to po, pierwsze , po drugie nie mam zadnej ''fachowej'' wiedzy na ten temat , ale jedno jest pewne , podniecenie seksualne wywołuje podniesienie poziomu testosteronu wiec moze wplywac ale raczej w sposob pozytywny ;]
4

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Mógłbyś rozwinąć i dokończyć swoją wypowiedź ?"w sposob pozytywny" tzn . przyklady ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8352
myślę że miał na myśli nie to że malejesz, tylko rośniesz :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
korczan sqmał ;]

nic wiecej nie zamierzam mowic bo nie chce głupot wymyslac , to tylko spostrzezenie moje ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
mało tego że nie urośniesz to się jeszcze skurczysz
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie dygaj... To akurat nie hamuje. Pzdr..
1

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Już był taki temat w innym dziale dla starszych niż ty i odpowiedzi te same , ale ztego co pamiętam ktoś nawet wymyślił zeby zaczynać i w trakcie przestawać bez finału (taka alternaywa dla bicia teścia ) xD więc chłopie walczyć ostro a za 5 lat nam podziękujesz jak do NBA bedziesz startował
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
Wzrostu nie hamuje, ale uważaj, bo od tego na rękach włosy mogą wyrosnąc, a pozatym może Ci się Twój mały przyjaciel skrzywić... prze***ana sprawa!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Albo za pare miesięcy lat na insomni rzuci tematem ze szybko konczy potym jak nikt mu tu niepowiedzial ze to czyste zlo i spali sie w piekle xD nieno zmeczony jestem i pierdo.e
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
Brat mojego kumpla był malutki, jak chodził do 3 gimn miał może 150cm, jak zaczął walić gruchę to urosnął w rok prawie 20cm, aż mu się takie pręgi na plecach porobiły, był w szkole u higienistki, a ta wysłała go do psychologa szkolnego że niby matka w domu go leje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pectus excavatum - Lejkowata klatka piersiowa. Prosze o pomoc

Następny temat

Opuchnięcie szyi

WHEY premium