SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mój syn waży za dużo?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie. Mój synek chodzi do szóstej klasy, waży ok. 75 kilogramów, ma 160 centymetrów wzrostu i ma 13 lat Niestety nie jestem pewna czy on ma nadwagę. Jak sądzicie czy waży za dużo? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
http://wisenutrition.wordpress.com/2009/07/02/bmi-dla-twojego-dziecka-od-2-–-18-lat-–-wytyczne-who-i-innych/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4573
przecież to widać gołym okiem że ma nadwagę...grubas z niego straszy,by się ogarnął trochę

"nie ma op*****lania się"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
prosze zadbac o jego zdrowe odzywianie potem moga byc badz ju sa przykre uwagi ze strony rowiesnikow .

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
75 kg?! przecież on ma nadwagę i to z 15 kilogramów conajmniej

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5731
nie wiesz czy ma nadwage ? popatrz na niego jak wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto było by skonsultować się z dobrym dietetykiem w sprawie syna . Nieodpowiednie odżywianie ma ogromny wpływ na zdrowie i błędy popełniane za młodu odbiją się na zdrowiu syna w przyszłości .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
ma sporą nadwagę ;/

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no, wygląda na to że trzeba synka odchudzić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedowaga

Następny temat

jak parzyć siemię lniane

WHEY premium