SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy koksownik zdziała coś bez koksów?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
Pytanie jak w temacie. Czy osoba, ktora wziela sie za koksy moze cos osiagnac bardziej naturalnymi metodami typu dieta, suplementy? Jezeli tak to w jakim stopniu? Czy zdecydowanie mniejsze przyrosty mogą zniechęcić koksownika do naturalnych metod robienia masy? Jak na koksownika, który ma za sobą kilka cykli podziała kreatyna czy też tribusteron? Czy efekty będą widoczne? Prosze o wartosciowe merytorycznie wypowiedzi, a najlepiej przykłady typu "Mam za soba 3 cykle ale wzialem kreatyne + to i tamto i zrobiłem tyle a tyle".

W porzo ziom :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Jeśli chodzi o tuńczyka to ostanio się przerzuciłem na firmę ABBA.
Naprawdę wyśmienity choć cena nie jest niska (5,50 za 200 g , 130 g ryby).
Co do białka z diety.
Kupuję sobie codzienine kilo wołowiny extra (około 220 g B), miele dodaje onion, przyprawy i robię sobie mielone. W ten sposób mam żarcia na jakieś 4 czasami 5 posiłków. Do tego je ba ny ryż. Pozatym przed snem 2 puchy tuny a na pierwsze sniadanko zaraz po rowerku jajeczka całe 4 szt. + płatki. Wołowinę częstow ymieniam na cyce z kury ale te to już jeje tylko siłą woli
Jak jestem na cyklu dodaje 3 x codziennie WPC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Generalnie biorąc najlepsze suplementy w idealnych polaczeniach nie zbliżysz sie nawet do połowy z tego co na saa.Napewno i na kazdego działają izolaty serwatkowe , glutamina , gainery.Co do kreatyny dziala ale nie zawsze tak jak za pierwszym razem.Kluczem do wszystkiego jest dieta.M
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
to zalerzy ile 'koksownik' ma za sobą cykli, ile minelo od ost. cyklu itp, chyba zbyt wiele czynników by rozpatrywać wszystkie, najlepiej jakbyś podał konkrety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
sogensy za wasze wypowiedzi. Wiele czynników - to prawda. Sprobujmy je jednak zanalizować. Z cala pewnoscia ilosc przyjętego soku bedzie tu miala decydującą role. Jak z przerwą, która powinna dzielic cykl sterydowy od suplementacji naturalnej?

btw. widze, ze same panienki się wypowiadają

Zmieniony przez - kuf3leq w dniu 2005-01-04 23:29:29

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Suplemeentacja powinna trwać tak długo jak ćwiczysz,alewiadomo że np. kreatyny nie je sie cały czas.Należy obserwować swoje ciało bo czsem przestaje reagować na jakiś suplement lub dawke.Generalnie ja jestem za stosowaniem na okrentke białek i glukozaminy na stawy , hepatilu ponieważ wątroba ciężko pracuje nad dużą ilością jedzenia , witaminy i minerały.Dobrze na układ nerwowy działają orzechy wloskie i siuszone bakalie (morelr i tm podobne).M
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
Alg masz rozdwojenie jaźni? (profil)

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
No jak jest M na końcu to Marcin.(miałem kłopoty z kompem i tak jest nas dwóch ale poglądy zbieżne więc nie ma problemu)M
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
system'owo
K


Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-01-04 23:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
A ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem stosowania białek na okrętkę poprostu szkoda nerek , Hepatil i glukozamina cały czas wole zostawić ten temat wogóle bez komentarza bo koledze mogło się pomylić naprzykład z landrynkami tylko źle wpisał Panowie nawet zawodowcy stosuja przerwy w podstawowej suplementacji i treningu bo poprostu żaden organizm nie wytrzyma takiej ilości chemi przez 365 dni w roku . Zalecam zdecydowanie więcej umiaru .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
I kto to mowi Mrówa, ze czasem trzeba mniej
Ale zgadzam sie z Toba, białko w proszku okresowo, bo tnie nery i watrobe.
Poza tym ja mam diete 250g bialka ciupie z pozywienia i rzadko stosuje proszki, wiec sie da jak ktos chce...
I z glukozamina i hepatilem tez racja, ja bym jeszcze dorzucil chondroityne, msm, i kolagen okresowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Oczywiście masz racje z przerwami , a co do białka to 1 koktajl na noc nikomu nic nie zrobi , na masie wiadomo co innego.Co do landrynek to ja jem bo moją największą pasją są sporty walki i inaczej bym sie rozpad.M
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA 300 Quality Vet

Następny temat

2tygodniowka z Metki

WHEY premium