SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobrze robie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam
Chcialabym doradzic sie, czy w wlasciwy sposob stosuje ponizsze suplementy i czy w przypadku treningu, jaki stosuje powinnam je przyjmowac

BCAA 5500
Skład w 10 kapsułkach (dzienna procja - moja jest o polowe mniejsza, czyli 5 kaps.)
L-leucyna 2500 mg
L-izoleucyna 1250 mg
L-walina 1250 mg
Tyrozyna 500 mg

L-carnitine gold
skład w jednej porcji (15ml):
l-karnityn - 1500 mg
kwas pantotenowy - 10 mg

Obydwa zazywam na czczo na maks. 1 h przed pierwszym treningiem

Trening
rano bieganie - 2 km
popoludnie - silowe cwiczenia wszystkich partii ciala - trening lekki

Cel - redukcja tkanki tluszczowej, wyrzezbienie (z racji, ze jestem kobieta - delikatne) ciala i odbudowa miesni (mocno wyniszczonych choroba)

Dieta - 2000 kcal, niskotluszczowa

Parametry - wzrost 160, waga 50 kg

Bede wdzieczna, za kazda opinie.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
Witam mam 25 lat jestem kobietą moja waga to 62kg wzrost 160cm. Chciała bym wiedzieć jaką dawkę powinnam stosować przy zakupie dyma burn xtreme.Chce schudnąć ok 10 kg, dodam że jestem osobą leniwą,co do ćwiczeń:) znajomy polecił mi właśnie ten produkt,chcę wiedzieć czy dokonałam prawidłowego wyboru, oraz czy mogę odstawić kapsułki po uzyskaniu odpowiedniej wagi? Doradzono mi stosować dyma burn extreme codziennie rano na czczo po 1 kapsułce przez 40 dni, następnie po 40 dniach 2 kapsułki jedną na czczo a drugą 30min przed posiłkiem.Czy właśnie ta dawka bedzie dla mnie odpowiednia?.Czekam na odpowiedzi Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
ula.sw

"dodam że jestem osobą leniwą,co do ćwiczeń:) " - zapomnij i odzywkach i sie nie napalaj na nie bo żeby poczuc ich działanie diete i trening trzeba mieć dopięty na ostatni guzik.

moirak:

ile ważysz? bierze sie 1g BCAA na 1 kg masy ciała ok 15 min przed treningiem i to samo po treningu. BCAA jest po to by osłaniac mięśnie, zeby podczas redukcji organizm pobierał egergie z tkanki tłuszczowej a mniej z mięśni.

Na to wygląda że w 10 capsach masz 5,5g BCAA to chyba juz sobie policzysz ile Ci potrzeba;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
moirak sory nie doczytałem. A więc bierz przed biegami 10 caps, przed siłownia 10 caps i zaraz po siłowni tez 10 caps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
no dobra a jak nie mam czasu na ćwiczenia? i np będę tego używać tak jak mi zalecił znajomy czyli 1raz dziennie na czczo ,to czy mogę mieć przez to jakieś skutki uboczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
powiedziano mi że ten właśnie produkt jest dla tak zwanych "LENIWYCH" :) i dlatego zdecydowałam sie na dyma burn xtrem :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
hmm chyba przesadzasz z tym dawkowaniem; nawet na opak. napisali, ze maks. na dobe mozna brac 10 kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
jeszcze raz prosze o pomoc, to wazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1747
moiraK - zasadniczo lolole ma racje - powinno spozywac sie 1g bcaa na 10 kg masy ciala. Dlatego nie sugeruj sie tym uogolnieniem odnosnie stosowania, ktore jest napisane na opakowaniu. Najlepsza pora sa momenty w ktorych twoje miesnie znajduja sie (badz maja sie znalezc) w stanie katabolizmu - to jest rozpadu, a wiec zaraz po wstaniu, okolice wysku itp. Takze podziel sobie swoja dzienna dawke na 2-4 porcje i spozywaj w w/w porach. Odnosnie karnityny to stosuj ja tak jak obecnie - wylacznie w dni treningowe na ok.0,5 godz przed wysilkiem fizycznym - wtedy korzysci z jej suplementacji beda najwieksze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
chela dziekuje za wypowiedz, ale czy w stotunku do efektu jaki chce osiagnac i treningu, jaki prowadze dawka bcaa nie jest zbyt duza; wstydliwie dodam tylko, ze chorba ktora wyniszczyla mi miesnie jest anoreksja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Co do bcaa warto podnieś nieco tą dawkę
niektórzy mówią, że dopiero 10g działa dobrze
ja też podzielam to zdanie. Myślę, że 20 kapsułek
dziennie było by bardzo dobrą dawką aczkolwiek
dość nie ekonomiczną w twoim przypadku, spokojnie 15capsów
bierz w innym wypadku i będzie dobrze :)

zuo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka arginina??

Następny temat

HI TEC Creatine XXS Professional + Hi-Tec Nutrition - Amino Anabol Professional

WHEY premium