SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobrze robie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"1-2 cykle w roku na początek - 2 środki nie więcej. Jak masz już 10 lat treningów, 110-120kg dobrej w miarę czystej masy - zaczynaj coś dodawać!"


Dodawać GH/Insulina + 4 środki - bo większośc beginer's cycle to 2-3 podczas gdy 1 lub 2 to max.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Ja to widze tak

Np.:

1 - prolo
2 - prolo + meta
3 - prolo + deca (prop na rozkretke)

Dawki niewielkie, stuffu nieduzo a przy dobrze zrobionych cyklach troche maski wskoczy.

Jesli wczesniej na sucho zrobiles troche masy to juz bedziesz byQ.

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4345
10 lat to nie cwicza nawet niektorzy zawodowcy

Push Your Limits!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz kase zdrowie i muzg to rób...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Jezeli chodzi o starz to czwicze od 9 lat sporty walki glownie judo od wlasnie 9 lat ale ostatnio zaczolem chodzic na vale tudo i moze za jakis czas 2-3 lata wystartuje w jakies gali na ringu ale narazie nie czuje sie zeby byc gotowym na takie zawody narazie wystarczaja mi zawody judo. Na silownie chodze od 6 lat caly czas na sucho az w koncu stwierdzilem ze juz jestem gotowy na kuracje moje wyniki to 145 kg na klate 200 na nogi i martwy 180 tylko ze sa juz nie aktualne bo jestem w 3 tyg. kuracji ale martwy slaby dlatego ze mam rozwalone plecy i nie moge robic za czesto martwego. Mi sie wydaje ze jedna kuracja w roku to za malo no ale kazdy innaczej mysli. Podoba mi sie wypowiedz deca.... bo napisal ze kazdy wlasnie podejmuje duzo kuracji nie robi za duzych przerw a nie przyznaj sie do tego ze tyle bierze. Ogolnie mi chodzi zeby miec sile a nie byc spompowanym balonikiem warzacym 120 kg i wogole zero ruchu. Mi to akurat nie jest potrzebne ja chce byc silny, szybki, wytrzymaly i gipkosc miec to jest glowne zadanie. A cel mam taki zeby dobre wyniki silowe zrobic czyli wyciskanie martwy i przysiad i sobie odpuszcze branie koksu. Dlatego chce zaczac tak wlasnie od 3 w roku kuracji ale narazie jak pisalem na 2 srodkach do konca tego roku a od przyszlego juz jechac z trzema. Nie wiem moze jestem glupi, ale ja tylko prosze o wypowiedzi. Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Stary, nie problemu ważyć 120kg - żadnego nie am problemu brać non toper tudzież 4 cyklonu rocznie - ale chyba mało osób wiążę z tym sportem karierę - drogę życia a jedynie poprawienie swojej sylwetki we właściwy sposób plus dochodzi aspekt - że dana osoba może się pochwalić wśród znajomych, że bierze koks.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 610 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14122


Spritner.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Czyli, Uriel twoim zdaniem na poczatek jak zaczolem brac teraz nie mam robic 3 cykli w roku ?? Tak jak ja to napisalem wczesniej na samym poczatku. To napisz mi jak ty to widzisz. Teraz jestem na kuracji i kiedy mam nastepna zrobic ile srodkow i w jakich dawkach ?? Ogolnie powiem ci ze chce dojsc do swych wynikow jakie sobie wyznaczylem i odpuszczam sobie bede pozniej na suplach jechal. Napisz po prostu jak ty uwarzasz jak mam to wszystko zrobic w ciagu najbliszych 2 lat lub 3. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
a jakie sa cele do ktorych zmierzasz?

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Widze, ze pan thord uzywa adobe photoshopa z funkcja clone stamp

Omg, slyszales o przesyceniu? Branie ZA duzej ilosci koksu ma dokladnie odwrotny skutek - bardziej sobie szkodzisz niz pomagasz. Rozmawialem z wieloma zawodnikami i kilkoma trenerami - kazdy twierdzi, ze brak dystansu do swojego ciala to sterydowe samobojstwo. Jesli ten 1 czy 2 cm w bicepsie maja decydowac o calym twoim zyciu to masz ZONKA. A z tego co piszesz mozna u Ciebie cos takiego zdiagnozowac. Nie zakoch** sie tak w Urielu, ale porozmawiaj z kilkunastoma ekspertami (teraz specjalistami) i podpytaj czy mieli w swoim zyciu etap przekokszenia i czy wyszedl im na dobre. Zrob sobie bilans +/- i masz odpowiedz.

Jest cos takiego jak pamiec miesniowa. To, ze cos spadnie nie znaczy, ze nie wroci. Wcale nie z coraz wieksza dawa koksu. I btw - mialem twoje podejscie - najpierw koks potem utrzymanie na suplach. Ale spojrz prawdzie w oczy czlowieku - jestes uzalezniony w 101%. Apeluje do p. Boga o zdrowy rozsadek dla Ciebie.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

first cyklon

Następny temat

Czy tak jest z stanazolem???

WHEY premium