SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dam rade w ciągu roku...

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 368
Kwestia wygląda tak. Wciskam teraz 70 kg (niedużo, bo niedawnmo zacząłem ćwiczyć) i mam takie ambicje i plany zeby za rok o tej porze wyciskać 140 kg. Co uważacie na ten temat. Dam rade? Chce stosować program opisany w poście "coś dla was na siłe". Moze udzielicie mi jakis konkretnych rad i wskazówek, albo chociaż sprostujecie moje myślenie jeśli sie myle.

"WYZNACZ SOBIE CEL, KTÓRY JEST DLA CIEBIE NIEOSIĄGALNY ... I OSIĄGNIJ GO"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiedź jest taka : jeżeli nie masz nadzwyczajnych siłowych predyspozycji to nie dasz rady, chyba że bardzo zwiększysz masę ciała. Ogólnie w ciągu roku postęp rzędu 40-50kg to góra. Chyba że weźmiesz koks, ale w Twoim wieku i przy tych ciężarach to czysta głupota, więc raczej bądź cierpliwy i nie nastawiaj się na wynik za wszelką cenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
marzenia

no chyba że z koksami - wtedy to wszystko możliwe

myśle że przy dobyrm treningu, właściwej diecie i suplementacji to tak ok 100kg może dałoby się zrobić, no chyba że masz zaje...fajną genetykę i duże predyspozycje do sportów siłowych to może 105kg. (Są to wszystko wartości wygórowane)

Może nie jestem odpowiednią osobą która mogłaby Ci odpowiedzieć na to pytanie(nie jestem zawodnikiem TS i WL), może znajdzie się ktoś bardziej kompetentny

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 368
Nie nie żadnych koksow - nigdy. Apropos wieku to jestem już starszy nie 14, 15 lat. Lat mam 19. Ćwicze od niedawna. Aktualnie waże 95 kg. ale planuje wdrożyć diete redukcyjną.

"WYZNACZ SOBIE CEL, KTÓRY JEST DLA CIEBIE NIEOSIĄGALNY ... I OSIĄGNIJ GO"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź wypełnij profil ile masz wzrostu przy tych 95kg i ile ćwiczysz dokładnie , dla mnie od niedawna to np. rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 368
Ćwicze 3 miesiące, mierze 181 cm, waże 95 kg.

"WYZNACZ SOBIE CEL, KTÓRY JEST DLA CIEBIE NIEOSIĄGALNY ... I OSIĄGNIJ GO"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4597
abujafa187:
ja do 140kg doszedlem cwiczac 5 lat
fakt, ze treningi byly takie sobie a dieta opierala sie na studenckim "wiem, ze dobrze zrem" czyli imprezy, kac i nieregularnosc
jestem zdania, ze mozesz w ciagu roku intensywnych treningow dojsc do 120kg
dojscie do 140 zachowaj sobie na kolejne 365 dni
matki natury RACZEJ nie oszukasz
pozdrawiam

"czy istota ludzka jest w stanie schylić się i podnieść 363 kg 4 razy w martwym ciągu?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1326
o tym co chcesz osiagnac zapomnij!!!!licz realnie,moze za rok 140,za 2 lata 200kg,za 3 juz zloty medal na MP???moze byc tak,ze nigdy nie dojdziesz do 140kg jak bedziesz zle cwiczyl i zle jadl.realnie do 140 mozesz dojsc najszybciej za 2 lata(przy dobrych wiatrach),tak naprawde nikt tego nie wie jak szybko zrobisz to co zamierzasz.za duzo rzeczy ma na to wplyw ale cwicz ostro,dobrze jedz,wypoczywaj i sam zobaczysz.

sport to zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 368
Pewnie macie sporo racji chłopaki.
Apropos mi nie chodzi o oszukiwanie "matki natury". Poprostu tak sobie pomyślalem czy jest to wykonalne - pomyślałem, ze czemu nie - napisałem o tym na forum, ale chyba nikt nie podziela mojego optymizmu

"WYZNACZ SOBIE CEL, KTÓRY JEST DLA CIEBIE NIEOSIĄGALNY ... I OSIĄGNIJ GO"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6877
moim zdaniem to jest realne, bez ncizego, bez koksów, bez odzywek, bo mi tak śtrednio idzie ostatnio 10-15 kg na miesiac, jade bez diety nawet, bo mieszkaja z matkom nie mam raczej mozliwosci ulozenia sobie diety, moze kiedys, podesumowując, wiesz w siebie!!DASZ RADE!!

-----<<<MOJE MOTTO:GRUSZKI SĄ KWAŚNE>>>------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6877
kazdy organizm reaguje inaczej na dane bodzce, znajdz na jakie najbardziej reaguje twój i to jest juz polowa drogi;)

-----<<<MOJE MOTTO:GRUSZKI SĄ KWAŚNE>>>------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody w wyciskaniu w leborku 12.12.2004

Następny temat

Pogrubienie dla strongmen i kloper

WHEY premium