SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czekam na porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Prawa jest taka, ze:
- moze wziac sobie nawet 5 tych tabletek ale co go po tym ruszy?? po 40 tabsach moze przyjdzie mu z 2 kg(przy dobrej diecie) i wtedy bedzie caly uhahany itd itp. w takim wypadku lepiej niech sobie kupi jakas kreatyne albo cos w tym stylu, efekty takie same(jak nie lepsze) bez pakowania w siebie bez sensu koksów.
- druga sprawa jest taka, ze jesli chcialby zaczac sie bawic saa na powaznie to takimi cyklami kariery nie zrobi.
- nastepne to to ze ma 16 lat... fakt mało... ale jesli chce to wezmie... miałem 16 lat i wiem...

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1413
zgadzam sie ale nie w 100 %....bo heh nie mozesz mowic ile pojdzie po 40 tabsach mety ..ja przy 40 moge zrobic wiecej niz jakis matol przy 100.Zalezy od genetyki i zaangazowania..nie mow mi ze lepsza mase zrobi na kreatynie niz po mecie <hahaha>.

sila plynie z krwia a duma razem z nia ..kazdy zna moje przezwisko ktore zwyciestwa jest blisko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1413
Zielin5 masz 8 tys przeczytanych artykułów a radzisz chlopakowi co ma 16 lat ze po 100 mety mu nic nie bedzie czlowieku TY chyba klikasz na te artykuly ;/ skad wiesz ze mu nic nie bedzie odpowiedz mi na te pytanie ??

sila plynie z krwia a duma razem z nia ..kazdy zna moje przezwisko ktore zwyciestwa jest blisko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
ile zrobiles na mecie? uwierz mi ze na puszcze krety wyszedl by lepiej niz na mecie.

stad ze jakby wzial to z glowa nic by mu nie bylo. Po 2 nie napisal ze ma 16 lat, ktos w poscie to wywnioskowal. ja doradzilem jako osobie odpowiedzialnej, osoby w wieku 16 lat nie powinny nawet zagladac do tego posta.

Zmieniony przez - ZIELIN5 w dniu 2006-07-25 15:19:52

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1413
a skad wie czy nie ma ukrytych wad serca :"stad ze jakby wzial to z glowa nic by mu nie bylo" masz po czesci racje niektorzy chorowici ludzie biora mordercze cykle i zyja :)..a co do mety i jej efektow to wkleje wypowiedz

"oSKI_TM88 :&#8221; z własnych doświadczeń to wiem sprawdzone 10 mg metki przez 15 dni jako pierwszy cykl przyrost masy 8 kg i wbiłem 200mg deci co tydzień. po równych 15 dniach ważyłem i wyglądałem elegancko jak dla mnie.kontynuowanie cyklu po tych 15 dniach nie dało nic więcej.waga utrzymuje sie do dzis.moj kolega brał metke tylko 1 przez 50 dni.przytył prawie 10kg.mowię o metce polskiej.wiem, że moje postępy zależały od dietki!

sila plynie z krwia a duma razem z nia ..kazdy zna moje przezwisko ktore zwyciestwa jest blisko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
Nie rozumiem dlaczego ta dyskusja tak sie rozwinela.
po pierwsze-na h**j sa podwieszone tematy i wyszukiwarka ??
po drugie 16 lat
po trzecie Zielin s*** pałe durniu
po czwarte jaka kariere ma zrobic tu nie chodzi o to zeby robic mega cykle tylko zeby dały jak najlepszy efekt
po piate przy dzisiejszej wiedzy i pierwszym razie na 40 mety mysle za dalbym rade zrobic z 6-8kg(nie w wieku 16lat) 2 kg to robisz chyba Ty..
po szóste i ostatnie dalbym Ci banana i płyń

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712


tyle do ciebie remus
powiedz mi po czym wnosisz ze on ma 16 lat??
p.s jesli tak rosniesz na wszystkim to dziwny masz ten profil

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
Jestes tylko 6kg ciezszy odemnie i az 20cm wyzszy o czyms to swiadczy

nie chodzi o 16 lat ale o pierwszy raz zreszta koniec dyskusji bo widze ze sie nie dogadamy...

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
zobacz kiedy moj profilo byl uzupelniany
zobacz napisalem tam ze LEPIEJ BY WYSZEDL NA TYM JAKBY WZIAL PUSZKE KRETY
jesli rzeczywiscie ma 16 lat. nie pisalem ile Ty na tym zrobisz i polowa tego fora. ja wyrazilem SWOJE zdanie na ten temat i nie obrazam Cie chociaz sadze inaczej. osobiscie nie bawilbym sie w 40 metki.

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5126
a ja na pierwszy raz wzialem wlasnie 40 i byly efekty, Nie piorunujace ale satysfakcjonujace mnie. jak chcesz wiecej info to pisz priva.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybki przyrost siły...

Następny temat

Doradzicie mi ?

WHEY premium