SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czekam na porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 932
Siema.Cwicze na silowni prawie 2 lata mam 175 wzrostu i waze 75kg.Chce wziasc cykl metanabolu 40 tabletek chce je brac tak 1-2-1 po sniadaniu po treningu lub po obiedzie i po kolacji.Co wy o tym sadzicie.Jakich moge sie efektow spodziewac.Jest to moj pierwszy cykl na sterydach.I czy mam po tym wziasc od blok po takim malym cyklu:)

pem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1413
Remus widze ze za***isty z ciebie koles :) i myslisz podobnie jak ja .Solaris gadasz jak zelin to ze koksujesz czesto to male dawki nie daja Ci efektow, ale na 1 raz 40 mety i pojdzie az milo przekonacie sie :):)

sila plynie z krwia a duma razem z nia ..kazdy zna moje przezwisko ktore zwyciestwa jest blisko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
A JA CZEKAM NA WYGRANA W TOTKA I ANI TY ANI JA CHYBA SIE NIE DOCZEKAMY

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 932
CZekam na porady

pem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17350
Myśle ze po taki cięzkim cyklu to ze 100 tabsów clomidu na odblok Weź sobie noemalny cykl ułuż a jak chcesz mete to mniej jak 100 tabsów niema sensu

Fotki mojej siłki: http://www.sfd.pl/temat291494/#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
Nie ma sensu Twoja wypowiedz,ale sens ma nauka ortografi

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
dokladnie po 100 nic Ci nie bedzie. bierz stala dawke nie piramide 15-20 mg dziennie (3-4 tab.) i bedzie si.

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
hooja prawda

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 932
a jakie oblok po 100 mety wziasc???

pem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
jezeli masz 16 lat do daruj sobie doping w tym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1028 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31663
Jak widze te wasze wypowiedzi to pier*olnal bym was w ryj.No po co 40 mozna od razu 100 nie zaszkodzi.Ble smierdzi d****izmem ide stad

..to ZAKAZANY owoc DUMNIE krazy WCIAZ nad GLOWA i KUSI kazdy SAM sparzyc SIE musi...

Slaski STYL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1413
jak masz mniej niz 18 lat to radze kreatyne i daruj sobie SAA."mniej jak 100 tabsów niema sensu" heh nie sluchaj go nie rozumie czemu na forum kazdy gada ze albo 100 mety albo w ogole ;/ heh brak slow.Zalezy czego oczekujesz dla Ciebie radze 10-15 mg ed przez 3 tyg dieta cwiczenia i efekty beda ..nic na odblok nie potrzebujesz ewentualnie kup tribulus.po cyklu kretayna i bedze Si :):)

sila plynie z krwia a duma razem z nia ..kazdy zna moje przezwisko ktore zwyciestwa jest blisko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybki przyrost siły...

Następny temat

Doradzicie mi ?

WHEY premium