SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czas zareagowac zanim bedzie za pozno

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
od pewnego czasu zauwazylem ze nieustannie tyje nie jest to jakis szybki nagly skok masy tylko ciagly.. Kiedys bylem szczuplutki a teraz wychodzi ze mam nadwage !! O_o Mam 17 lat 183 i waze 86 kg !moje BMI wynosi 25.50 NADWAGA
Wszystko dla tego ze Bylem"jestem" uzalezniony od komputera a scislej od gier internetowych po wstepnych ogledzinach w lustrze oddalem konto z gry i postanowilem sie wiziasc za siebie za nim bede wazyl 100 kg Mimo ze znajomi mowia mi ze wygladam dobrze ja wiem ze jest inaczej !
A Wiec Normalnie chodze do szkoly 2 razy w tygodniu chodze na trening tenisa stolowego 3 h
Mam zamiar zaczac cwiczyc czesciej w domu.czasami wyskocze do kumpla na silke. Nie bede tracil kasy na spalacze bo to kwestia psychiki
Chcialbym zrzucic ok 6-8 kg doradzcie co mam zrobic od dzis mam zamiar zaczac boje sie efektu jojo jak go uniknac i przedewszystkim zauwazylem ze moje laknienie stale sie powieksza coraz wiecej jem i coraz czesciej jestem glody... mam duzy brzuch i uda ... ;/
RATUNKU !


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 86

Wzrost: 183

Obwód klatki: 100

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 94

Obwód uda: 63

Obwód łydki: 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: szkola 4x8 lekcji + raz 6

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: tenis stolowy 2 x w tyg 3 h

Odżywianie: Jem 3 posilki sniadanie obiad kolacja na sniadanie jem bardzo duzo

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: NIE

Stan zdrowia: Bardzo Zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej: Moge trenowac 7 razy w tygodniu bez ograniczen

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Nic

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Nie

Stosowane wcześniej diety: glodowka O_o efekt jojo

Zmieniony przez - Remzi90 w dniu 2007-10-06 11:23:36

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
przedewszystkim zacznij się zdrowo odżywiać. Zwiększ aktywność np. poprzez dodanie treningu siłowego, biegania czy sportów drużynowych z kolegami.

Zastanów się czy ważniejsze są gry komputerowe z których nic nie masz czy dobre zdrowie i sylwetka ? Nie to żebym ci odradzał komputer ale wszystko w swoich proporcjach

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
postaram sie ograniczyc komputer a zwiekszyc aktywnosc fizyczna nie ze ja jestem malo sprawny bron boze ja jestem ogolnie uzdolniony tylko lekko leniwy albo z malymi mozliwosiami !!! tzn nie ma z kim jak i gdzie grac ;/ wszystko trzeba samemu :)

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
rozumiem z tym że o sukcesie będzie decydować dieta

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-10-06 19:54:50

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO poradzicie ?

Następny temat

kasza

WHEY premium