SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czarnobyl obecnie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Przemyski co to za miejsce? Możesz rozjaśnić?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
prypec chyba

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jest, Prypeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
To wiem : DDDDDDDDDDD

Chodziło mi o to ' Oprócz promieniowania, jest też wątek o duchach Który jest wg mnie wymyślony... chociaż skoro tyle osób zginęło w tym miejscu to kto wie ' i to zdjęcie na dole. To jest coś szczególnego?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zdjęcie to nic szczególnego, przedstawia tylko mroczność tego miejsca. Nie znajdę Ci zdjęcia, na którym jest ujęty duch

Ale jest wiele pogłosek, że aktywność paranormalna w tych okolicach jest nasilona

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2010-08-31 00:12:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 528 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10358
nie ma takiego czegos jak aktywnosc paranormalna

a prypec bardzo ciekawe miejsce, bym chcial pojechac kiedys, Przemyski sa jakies zdjecia tuz po wybuchu na ktorych widac zawartosc rdzeni?

"socjalista - ogniwo posrednie miedzy malpa, a czlowiekiem" - Janusz Korwin-Mikke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Wiem, że takiego nie. Ale mogło być coś takiego, że ludzie po prostu umierali w jednym miejscu.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
tragedia pokroju Hiroszimy czy Nagasaki..

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7469
O tak ten temat zawsze mnie ciekawił. Warto jednak na samym początku tematu jednak zrobić poprawki. Nie ma zdjęć z Czarnobyla. Tzn z Czarnobyla jedynie mogą być zdjęcia elektrowni. Wszystkie inne zdjęcia pochodzą z miasta Prypeć, które jest oddalone ok.4 km od Czarnobyla. Miasto zostało wybudowane specjalnie dla robotników elektrowni. Ludzie często mylą te 2 miasta i błędnie podpisują fotografie. Dam parę fotek ,jak ktoś będzie chciał adres strony,z której posiadam te fotki to pisać. Nie chcę w razie czego złamać regulaminu,także teraz tylko parę fotek.
Jak każdy kto się interesuje tą katastrofą wie,że KAŻDY sprzęt użyty podczas akcji został zostawiony w mieście,utworzyło się cmentarzysko maszyn

,


,


,


,


.
A teraz miasto Prypeć:


widok z najwyższego punktu miast,16sto piętrowego wieżowca,











widok z wieżowca na elektrownie


przystań i barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207


ciekawy film, o tym jak przyroda wraca do życia, o tym jak zwierzęta unikają rozmnażania z osobnikami zmienionymi, Niestety nie znalazłem wersji pl. Może na torrentach gdzieś jest.
Chernobyl: Life in the Dead Zone
http://www.youtube.com/results?search_query=Chernobyl: Life in the Dead Zone&aq=f


Zmieniony przez - baranek_ w dniu 2010-08-31 06:33:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciag gorny wolnostojacy marbo

Następny temat

Szybkie pytanko o "Nitrix"

WHEY premium