SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czarnobyl obecnie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2696


sog dla autora

Moim Honorem Jest Wiernośc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1477
Widziałem cały ten film w telewizji jakiś czas emu, pełna werseję. W filmie tym mówili, że do Czarnobyla organizowane są wycieczki, nawet można zjeśc coś w stołówce niedaleko reakora. Część ludzi bierze sobie na pamiątke napromieniowane lalki, naczynia itp. Ludzie mogą się tam poruszać tylko po asfaltowych i betonowych drogach, gdyż zetknięcie z ziemią jest bardzo niebezpieczne. Masakra

Bestia największa ma nieco litości, lecz ja jej nie mam, więc nie jestem bestią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem filmik. Jedyne zdjęcia jakie mogły by być podczas wybuchu/zaraz po wybuchu to zdjęcia satelitarne, lecz sam nie wiem gdzie ich szukać. Inne aparaty fotograficzne po prostu by padły na skutek takiej dawki promieniowania.

W ostatnim filmie poświęconym rekonstrukcji wydarzeń z Czarnobyla, z serii discovery, był pokazany człowiek, który w trakcie wybuchu był w elektrowni i przeżył potem jeszcze około 30 lat (jeden z głównych zarządców). Przedstawiony jest na wózku inwalidzkim z dosłownie gnijącymi i odpadającymi płatami skóry. Cały w bąblach, bez żadnych zarysów na twarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4718
http://

Tu też ciekawy filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10786
Przemyski obawiam się że takich zdjęć nie będzie a to dlatego że Rosjanie ukrywali przecież ten wybuch i świat się o nim nie miał prawa dowiedzieć bo przecież gospodarka socjalistyczna była najlepsza na świecie i przecież nic nie mogło się stać. A druga rzecz że nie było tak rozwiniętej techniki mam na myśli satelity. Dzisiaj jest i setki w tamtym czasie nie wiem czy z 5 było.
Ktoś tu powiedział o Call of Duty 4 dokładnie jest tam taka misja gdzie miałeś zabić tam jakiegoś terrorystę (zachajew chyba) i uciekasz przez całe miasto prypeć widok dokładnie jak na tych zdjęciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2696


raczej takich zdjęc satelitarnych z wybuchu nie dostaniemy Roman1910 ma racje. ale aktualne zdjęcia też są ciekawe i bardzo dobrej jakości.

Moim Honorem Jest Wiernośc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2696


SARKOFAG

znalazłem jeszcze taką wzmianke:
Bohaterowie Czarnobyla- ryzykowali życie za 100 rubli i dyplomy. Taka była ich praca. Nie poinformowani o zagrożeniu. Stroje ochronne szyli sobie sami. Szacuje się że 650 tyś likwidatorów pomagało w pierwszym roku po katastrofie. 10 tyś zmarło od razu.

Moim Honorem Jest Wiernośc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
ooooo Przemyski widze ze dzielisz ze mna zainteresowania Mozna wykupic wycieczke do czarnobylu a nawet podejsc pod sam sarkofag, 600 zl taka impreza. Jak chcesz to wypozyczasz nawet kombinezon ochronny, liczniki geigera itp. Btw, "warto" obczaic na yt filmik z katastrofy smiglowca ktory gasil pozar. zachaczyl wirnikiem o line

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
w Polsce już by dawno rozebrali te maszyny i cały czarnobyl i prypeć i na złom by sprzedali. Znalazło by się pewnie dużo ryzykantów.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2010-08-31 12:12:04

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
@koks4444: widzę, że popierasz moje zdanie

Pozdro ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciag gorny wolnostojacy marbo

Następny temat

Szybkie pytanko o "Nitrix"

WHEY premium