SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czarne duże plamy melanotan 2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 85 dni Przeczytanych tematów 74
Witam 2 razy dziennie 250mcg pod skórę i już wyskoczyło mi duże pieprzyki albo to czerniak???
Jakie badania mam zrobić żeby się dowiedzieć czy nie mam raka skóry?

Przestać bić mt2?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9110 Napisanych postów 82824 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700547
Czerniak to by był jeden a nie trzy dermatolog i badanie przez Videodermatoskop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 85 dni Przeczytanych tematów 74
flex1976
Czerniak to by był jeden a nie trzy dermatolog i badanie przez Videodermatoskop


Bić dalej melanotan? Jutro pójdę do dermatologa dopiero 3 razy na solarium byłem twoim zdaniem wygląda to bardzo źle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9110 Napisanych postów 82824 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700547
Przeważnie te co wyglądają źle w badaniu wychodzą ok . Spokojnie . Natomiast ja melki bym nie bił bo po co robić sobie niepotrzebne problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 746 Napisanych postów 1223 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42403
Miałeś już znamiona takie bądź pieprze ;) bo melce złapały pigment poprostu i są widoczne bardziej ;) przerabiam to już drugi sezon, po odstawieniu melki znika a po dodaniu znowu się pojawiają (stają się widoczne) ;) luzik normalna rzecz ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95954 Napisanych postów 366442 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1674940
Na mt2 plamy to norma chociaż u ciebie są dość spore

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 127 dni Przeczytanych tematów 451
Na MT2, jeden wyglądał jak by go coś obryzgalo, później jak zmienił lab to było ok. Do dermatologa to i tak warto chodzić raz na rok więc nie zaszkodzi l, ale nie martw się to nie czerniak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2145
Normalna sprawa, nie przejmuj się, do dermatologa idź na sprawdzenie całego ciała, kontrola raz w roku, na melnotanie to normalne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na masę

Następny temat

Zmiana labu, po jakim czasie badanie testo ? Enan

WHEY premium