SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Melanotan 2, dawkowanie, ile czasu brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5519

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

80

Wzrost

178

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2600 kcal, 200g B, 96g T, 234g W

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 cykle, miesiąc ostaryna bez PCT, miesiąc epistane z PCT (13 tabletek Clomid)

Opisz swój plan treningowy

3 x siłownia co drugi dzień

Cel cyklu

Opalanie, redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Miesiąc epistane , 3,5 miesiąca temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18%+-2%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Refluks żołądka i dwunastnicy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Delikatne zakola

PPM (podstawowa przemiana materii)

1890 kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1767
Witam
Chciałbym się dowiedzieć ile czasu mogę maksymalnie brać melanotan 2 i w jakich dawkach. Chciałbym to brać ze względu na opalanie i też bo jestem na redukcji a z tego co wyczytałem hamuje apetyt. Fajnie by było jakby ktoś podał jakiś cykl, protokół. Osobiście myślałem nad czymś takim czytając różne informacje z Internetu na stronie gorillaz pharmacy bo chciałbym uzyskać jak najdłuższe efekty a niekoniecznie szybkie z jak najmniejsza ilością pieprzyków:

1 - 2 0,25mg e3d
3 - 18 0,5mg e3d

Przez pierwsze 4 strzały tj 2 tygodnie chcę użyć 0,25mg żeby przyzwyczaić organizm i wyrobić tolerancję na ten środek. Nie wiem czy bić potem od 3 tygodnia do końca flakonu tą samą dawkę czy ją zmienić po jakimś czasie? Zastanawiam się też czy można to brać przez 4 miesiące, jakiej strzykawki i igły użyć i czy jeden flakon 20mg wystarczy? Mam opcję na Melanotan 2 20mg od Generic Peptides. Brał ktoś, sprawdziło się? Chciałbym się jeszcze dowiedzieć ile czasu się mam opalać i czy używać jakiś filtrów do opalania? Opalać się będę na słońcu

Z góry dzięki za każdą radę i odpowiedz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1494
na mnie dziala juz dawka 125 mcg codziennie. Butla starcza dla dwoch osob i jestesmy ciemni.
po strzale czuć na zoladku. Po dace 250mcg to juz prawie rzygam
Nie trzeba chodzić do solarium choc wfekt wtedy szybszy i lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Mi apetytu nie blokuje,biorę na noc bo trochę kręci w żołądku ale zaraz przestaję i tyle
Jak brałem kiedyś i teraz po chyba 2latach przerwy dawałem pierwsza butle 1mg ed i potem 1mg e3/4 na podtrzymanie
Na solariummozna chodzic to wtedy wspomoże opalenzne ale ja nie chodzę a po pierwszej butli wyraźnie ciemniejszy jestem
Opalanie na słońcu tez Ok,ale nie bralem nigdy przed opalaniem
No jaka igla?insulinowka w brzuch podskornie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Z apetytem pierwsze słyszę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
ja lece melanotan 2, lecialem 1 butle 10mg w dawce 1mg ed. Teraz lece 2 butlę wbijam 2 razy w tyg 1mg. Po 1 butli i 3 pobytach na sloncu efekt mega, moze dokupie 3 butle bo efekt cikawy jest. Sex drive niezmienny, zawirowan w brzuchu nic , apetyt nic sie nie zmienil. Pieprzyki pojawily sie w okolicach 3-4 dnia w wiekszosci na twarzy.

bierz igle insulinowke z podzialka 100 czyli 1ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12231
Nie chamuje apetytu...Ja dawałem 0,5mg co 3 dni przez 2 tyg a później raz na 6-7 dni i murzynem zostałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
mial hamowac apetyt - ALE NIE
mial działać na libido - 90% NIE DZIALA

wiec co bijemy nie wiem ale skora sie brazowieje elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
hewehmunja
ja lece melanotan 2, lecialem 1 butle 10mg w dawce 1mg ed. Teraz lece 2 butlę wbijam 2 razy w tyg 1mg. Po 1 butli i 3 pobytach na sloncu efekt mega, moze dokupie 3 butle bo efekt cikawy jest. Sex drive niezmienny, zawirowan w brzuchu nic , apetyt nic sie nie zmienil. Pieprzyki pojawily sie w okolicach 3-4 dnia w wiekszosci na twarzy.

bierz igle insulinowke z podzialka 100 czyli 1ml
Co za różnica jaka będzie podziałka?1/10 całej insulinowki i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
E tam
Ja i moja Pani 2 pirwsze tygodnie 250mcg ed później solka 2 razy po 6 min.
Efekt Super, teraz potrzymanie 250mcg 2xweek.
Pani nigdy w życiu tak równo nie była opalona i tak szybko, dwa pierwsze dni poczuła na żołądku (ale ona wrażliwy brzuszek ma), później luz.
Do teraz doliczyła się trzech więcej pieprzyków (;
Ja jeszcze wcześniej przeszedłem na fazę potrzymanie ubocznych zero.
1

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1767
jaaaaa85
Mi apetytu nie blokuje,biorę na noc bo trochę kręci w żołądku ale zaraz przestaję i tyle
Jak brałem kiedyś i teraz po chyba 2latach przerwy dawałem pierwsza butle 1mg ed i potem 1mg e3/4 na podtrzymanie
Na solariummozna chodzic to wtedy wspomoże opalenzne ale ja nie chodzę a po pierwszej butli wyraźnie ciemniejszy jestem
Opalanie na słońcu tez Ok,ale nie bralem nigdy przed opalaniem
No jaka igla?insulinowka w brzuch podskornie


Chodzi mi o rozmiar igły do tej insulinówki, grubość i długość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1767
jakub9658
E tam
Ja i moja Pani 2 pirwsze tygodnie 250mcg ed później solka 2 razy po 6 min.
Efekt Super, teraz potrzymanie 250mcg 2xweek.
Pani nigdy w życiu tak równo nie była opalona i tak szybko, dwa pierwsze dni poczuła na żołądku (ale ona wrażliwy brzuszek ma), później luz.
Do teraz doliczyła się trzech więcej pieprzyków (;
Ja jeszcze wcześniej przeszedłem na fazę potrzymanie ubocznych zero.


A ile można ciągnąć na podtrzymanie bo mam opcję na flakon 20mg i się zastanawiam ile tych flakonów kupić albo ile czasu brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
w lodówce rozrobione trzymane niby 30 dni ale slyszalem ze do 2msc mozna trzymac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jądra po HCG

Następny temat

do jakiego wieku macie zamiar koksować ?

WHEY premium