SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kuracja izotekiem i uzywanie Melanotan II

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam czy mozna stosowac melanotan przy kuracji izotekiem?I czy sa moze tu ludzie ktorzy brali melke na cyklu izo?Prosze o odpowiedz za co z gory dziekuje Pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
syntetyka bralem kolo 7 jednostek dziennie nie pamietam czy to byly ug czy mg

ogolnie duzo bardziej polecam marchewke chociazby w fajnie przysfajalnej formie tarta z jablkami (np jonagored) odrobina oliwy i cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Można stosować. Ale żeby melanotan działał potrzebna jest jakaś ekspozycja na promienie UV co nie jest zalecane przy izoteku ze względu na wysuszenie skóry i możliwość "spalenia się" i podrażnienia skóry.

- http://melanotan.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1238640722/4

Tutaj masz link. Może Ci się przyda.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
M2 w ogóle nie został przebadany, bardzo mało jest informacji o nim od wiarygodnych laboratoryjnych źródeł - jedyne istniejące wiadomości, to te underground. Izotek to z kolei potężna pochodna witamina A - powiem tyle i nieładnie(bo sam mam mgr związany z medycyną) lekarze dermatolodzy przepisują to coraz częściej,nie informując stosujących o potencjalnych skutkach ubocznych- a to nie jest zabawka. Pochodne witaminy A mogą nieodwracalnie zniszczyć wątrobę, spowodować bezpłodność. Może teraz wyolbrzymiam, ale przypadki te nie są pojedyncze. Ja bym na twoim miejscu tego nie brał, chyba że trądzik jest naprawdę poważny i jest to ostateczność.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
sorki goral8930 za zasmiecanie ale mam pytanie czy ktos stosowal izotek na zapalenie mieszkow wlosowych?
jestem na bombie od dawna i troche sie zastanawiam nad izotekim + koks + m2 bo watroba dostanie po dupie i to bardzo

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sam jestem na cyklu tren prop master i lece 2miesiac na izo i myslalem wlasnie wziac teraz melanotan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
neewsky z tego tematu wyczytalem ze sporo ludzi bralo rownoczesnie izo i melanotan i nie mialo zadnych problemow ze skora a jednemu dermatolog powiedzial ze jak raz na tydzien pojdzie na solarke nic sie zlego nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
neewsky z tego tematu wyczytalem ze sporo ludzi bralo rownoczesnie izo i melanotan i nie mialo zadnych problemow ze skora a jednemu dermatolog powiedzial ze jak raz na tydzien pojdzie na solarke nic sie zlego nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Zgadza się. Jak chcesz mogę jeszcze trochę pogrzebać i postarać się coś znaleźć.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec poszukaj jesli mozesz bede wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
dla mnie m2 bez slonca czy solarki przynajmniej raz na 2 tyg nie ma sensu bo jestes raczej szary niz brazowy bez UV

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Goral: Efekty już jakieś są ? Zaczynam za tydzien IZO i będę na podobnej bombce. Jaka dawka leci ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po dlugiej przerwie

Następny temat

pomoc w ulozeniu cyklu

WHEY premium