SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Często unikane suplementy -zestawienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ala,bcaa,kofeina,glukozamina
dorzuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dobra robota
sog już nie wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
damixx przymykajac oko na reszte.. kofa jest niezbędna? [i czesto unikana?]
[chodzi mi:]przecie jak nie tabs to kazdy pije haerbate [lub kafke czarną jak kto lubi]

podobnie z Bcaa które mamy w pozywnieniu + inne egzog. wiec nie jest niezbednym dostarczanie ich w postaci tabs. wyizlowanych



Zmieniony przez - f***master w dniu 2005-05-18 22:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
ja wale 3-5 mocnych kaw dziennie (ale mam bardzo niskie cisnienie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
w mocnej czarnej herbacie masz wiecej kofy niz w kafie [czarnej, bo z mlekiem to sie nie mowi o kofie], tak przynjamniej mowił doktor na wykladach , jak ojciec był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Fak:
a czy olej mct,likopen,q10,ginko są niezbędne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ha! wiedzialem ze tak powiesz daltego edytowalem i dopisałem [chodzi mi o:] ha! mam cie korwa nie poskakuj bo nie wygrasz z miszczem skradanek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Hmmm, miałem o tym napisać w wakacje ale dużo szerzej i duzo więcej..
Więc potraktuje, że temat nie został wyczerpany i i tak coś napiszę
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ale wiesz ze nie masz racji
bo skoro czepiasz sie np.koffy i bcaa to powinienes sie przyczepic tych produktów ktore wymieniłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nieoniecznie, niezbedne nie znaczy ze potrzebne ci ją jak witamina B6, B12, a ,c itd.... bo one sa niezbedne np do życia, inne nie są, ale przecie tu nie chodzi o "niemozność" funkcjonowania bez proepratów ktore wymineił banan, tlyko o to że ludzie w dzisiejszych czasach wolą kupic sobie coś innego a nie zając sie wygladem skóry, etc etc, dlategoż np likopen wymieniony gdyż np ja nie jem wielu pomidorów dziennie [nie zawsze mi sie zdarza zjesc nawet 1 :/ ] natomiast bcaa no jem zawsze kiedy spożywam twarożek na przykłąd =D co prawda wyizolowane lepiej się przyswoją, no lepiej, ale po co skoro mamy ich duzo w żarełku, czego nie powiemy o Q10, likopenie, mct,
zapewne oto biegało banankowi :) bo inaczej wymienił by kazda witamine z osobna - macie k***a to jest niezbędne i*****
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump + thermal pro

Następny temat

Xpand Na Lato

WHEY premium