SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Często unikane suplementy -zestawienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no chyba nie w takie dni jak dzis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Często unikany suplement 4. - naturalne zdrowe tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
względem tej wolowiny na foto
to mysle ze jednak bardziej przyjazne dla jelit i zdrowia jest jednak wpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh ... Bul, dzis osobiście widziałem ludzisków walących Colę w taki upał

/ps. Cola to nie imię żeńskie w tym przypadku/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ehh ja dziennie minimum litra pepsi light tez zapodaje
ale woda fakt
czesto a moze u wiekszosci w zbyt malych ilosciach wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
no pepsi light ajak!

oraz jakies 4,5l niegazowanej...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm ... wołowina ... może i rację masz, jednakże ... wpływ wpi na zdrowie można będzie ocenić po upływie wielu lat, wołowina broni się że tak powiem - historycznie (pomijając BSE ) ale celowo nie pisałem "stek" tylko białeczo, a fotka w intencji po prostu "białkowa" a nie "wołowa"

wody nigdy nie za wiele, dlatego też pozwoliłem sobie tu trochę naśmiecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 787 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1545
Te zdjecia mowia same za siebie MNIAM !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
powiem wam jedną prawdę o odżywkach , póki wydajesz na nie do 30 zł miesięcznie jest spoko ale jak dojdziesz do ponad 100zł za miesiąc to jest już tylko krok od zaczynania z "prawdziwymi koksami". Kolo jak zaczyna ćwiczyć ponad 2h dziennie i się frustruje że mu muły za wolno rosną to prędzej czy później zacznie walić mete albo jaki inny ch. . Temat z koksami , prochami (miękkie i twarde) mam już za sobą ale i tak prawie 0,5 roku z życiorysu do kosza. W ćwiczeniach na rzeźbe najważniejsze są :

1. Dieta wysoko białokowa
2. CHLAĆ mleko 0,5 albo 0,1
2. Nie łaczenie w jednym posiłku tł + węg
3. Systematyczny trening izometryczny
4. lekkie odżywy ( na pocz taurynka ( ok 4g dz. ) , l-karnitynka , HMB i styknie.

Polecam także uprawianie dużo seksu i zacząć trenować sztuki walki :) pozdro dla ABS-ów z Olsztyna

"Serce to nie sadysta... kiedyś przestanie bić..."
*****************************
Shaolin Wushu Olsztyn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562


powiem wam jedną prawdę o odżywkach , póki wydajesz na nie do 30 zł miesięcznie jest spoko ale jak dojdziesz do ponad 100zł za miesiąc to jest już tylko krok od zaczynania z "prawdziwymi koksami". Kolo jak zaczyna ćwiczyć ponad 2h dziennie i się frustruje że mu muły za wolno rosną to prędzej czy później zacznie walić mete albo jaki inny ch. . Temat z koksami , prochami (miękkie i twarde) mam już za sobą ale i tak prawie 0,5 roku z życiorysu do kosza.

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump + thermal pro

Następny temat

Xpand Na Lato

WHEY premium