SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypionat testosteronu 300mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
Witam, zdecydowałem się na na pierwszy cykl. Będzie to cypionat testosteronu 300mg.
Pytania:
1. Odnośnie dawkowania. Niektórzy piszą że co 5 dni, a na wielu stronach jest napisane 5-7 dni lub raz w tygodniu. Więc jak to jest? Moja pierwsza myśl to iniekcje co 7 dni, skoro cypionat ma okres półtwania 8-9 dni to po co niektórzy biją co 5 dni? Czy co 7 dni będzie ok?
2. Długość cyklu 10-12 tyg, kiedy zacząć brać hcg czy może być 500iu co miesiąc a po cyklu większa dawka jednorazowa i clomid wystarczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Biją dlatego częściej, że jak sam zauważyłeś to okres PÓŁTRWANIA. Zależy Ci na stabilnym stężeniu, więc nie czekasz aż zostanie tylko połowa substancji we krwi.
500iu raz na miesiąc, a resztę będziesz , wywalał? Jak już to 500 ale 2*week.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
Ok czyli bijąc co 7 dni nie uzyskam stabilnego stężenia? To po co piszą 5-7 dni w artykułach, w badaniach na tesciu z długim estrem też podawano raz w tygodniu. Przecież w każdej następnej iniekcji te okresy poltrwania się będą na siebie nakładać więc powiedzmy po 2-3 iniekcji powinno być stabilne stężenie bijąc cypio co 7 dni. Jeśli to robi naprawdę różnice to czy jest to jakaś znaczącą różnica która wpłynie na efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem aktualnie na bombie , juz ok 4 msc, cypio 100e3d do tego rzecz jasna 250e3d HCG. To jest rowniez moj pierwszy w zyciu cykl, teorie mialem w malym palcu ale, to hormony sprawa mocno indydidualna, nie wyczytaj wszystkiego w necie, na kazdym jest inaczej, Zaczynalem od Prop 100e2d, zeby zobaczyc jak organizm zareaguje, niby latwiej ogarnac hormony bo krotszy okres pol trwania przez co krocej krazy we krwii. Przemysl sprawe czy jestes gotowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Weź sobie narysuj linie i sinusoida to może szybciej dotrze do CB. Krzyczeć na CB nie będę, bo tak samo jak zaczynałem bić z cypianatem wykmiliłem Jak dzień po strzale masz stężenie 100%, a siódmego dnia 50% I dalej ósmego 140% to są wahania czy nie?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz Was tu pewnie ktoś zawaha za rady bez ankiety ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
A 5 dnia skąd wiesz ile masz by trzeba było badania robić co tydzień na teścia dawkujac tak i tak i zobaczyć jaka jest różnica. U mnie pierwszy strzał już poleciał w sobotę wieczorem a dzisiaj mnie dopiero posladek boli, nie ma żadnego obrzęku a ni nic ale jak siadam albo wstaje to odczuwam ból, to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
arek.z90
Zaraz Was tu pewnie ktoś zawaha za rady bez ankiety ;)


Racja Arek, a ja się dałem wkręcić jak młody na dyskusję czy on będzie miał 49 czy 53% Koluniu teoretycznie napisałem jaka to sinusoida będzie przy biciu raz w tygodniu. Chcesz to tak bij, tylko po huk pytasz dlaczego biją częściej, a później dyskutujesz.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
Jak uzupełnie profil to wystarczy bo nie za bardzo wiem o jaką ankietę chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
...

1. WIEK: 
2. WAGA: 
3. WZROST: 
4. WYMIARY: 
-biceps: 
-klatka: 
-udo: 
-talia: 
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 
6. DIETA: 
-białko: 
-węglowodany: 
-tłuszcz: 
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE
8. TRENING: 
9. CEL CYKLU: 
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 
11. POZIOM BF%: 
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): 
13. STAN ZDROWIA: 
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: 
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 
16. WYNIKI SIŁOWE: 
-klata: 
-martwy ciąg: 
-przysiad: 

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
1. WIEK:26
2. WAGA:75
3. WZROST:177
4. WYMIARY:
-biceps:39
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 2.0g/kg masy
-węglowodany: 6.0g/kg masy
-tłuszcz: 2.0g/kg masy
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: FBW
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nie było
11. POZIOM BF%: 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: Zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Odblok po roku propa - problem z prolaktyna

WHEY premium