SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypionat testosteronu 300mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
I jeszcze mam pytanie bo chce też teraz wbić hcg po 1000 co drugi dzień. To dać więcej tego aromasinu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16172 Napisanych postów 18096 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196602
Kup sobie w aptece taką gilotynke do dzielenia tabsów, kosztuje parę złoty a dobrze się sprawdza. Na czas bicia hcg daj częściej exe, np cwiartke e2d ale u każdego może być różnie. Najlepiej sprawdzić badaniami i dojść do własnego schematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
A co mógłbym dorzucić na te ostatnie 8 tygodni do teścia by bardziej porobiło? Coś o małych skutkach ubocznych i nie podwyższającego już teścia. Myślałem o oxandrolonie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że lepiej dokończ cykl na samym teściu, a ew następny zrobisz na dwóch środkach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16172 Napisanych postów 18096 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196602
Podpisuje się pod postem Arka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
Ok w takim razie już tak pozostane przy tym. Pod koniec brania teścia wejdę na mk677 i ostaryne dla zniwelowania spadków na odbloku i odbudowy stawów na 3 miesiące gdzieś. A następny cykl zrobię na redukcji w maju na propionacie i oxandrolonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Posmakowałeś i ciągnie. Spokojna głowa koeljny raz będzie lepiej także cierpliwości.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz kolega będzie czekał bardziej na maj niż na Mikołaja ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
Sorry że tak mieszam. Środek nazywa się GP anastrozole to już sam nie wiem co to haha. Dałem ćwierć tabletki do dzisiejszej iniekcji hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Arimidex.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Odblok po roku propa - problem z prolaktyna

WHEY premium