SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypionat testosteronu 300mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
No taka ilość to szkoda czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
Ja wpadłem na taki pomysł ze dodam sobie na 8 tygodni teraz turanabol dopóki jestem na masie 30 mg dziennie przez 4 tygodnie i 4 następne po 40 do 50 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Może metka.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
Już mnie wystarczająco podlało woda zależy mi bardziej na suchym solidnym mięśniu a z tego co czytałem turanabol jest lepszy w tym przypadku. Choć miało to by być 2 kg mięśnia dobrej jakości to wolę to niż 6 kg słabej jakości która i tak spadnie, pozatym jestem przeciwnikiem mety i nigdy jej nie wezmę dla mnie to shit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16207 Napisanych postów 18126 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196735
Jeżeli Cię podlało to wina diety i ewentualnie wysokiego estro, tura nie ubije wody/tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Sarm93
Już mnie wystarczająco podlało woda zależy mi bardziej na suchym solidnym mięśniu a z tego co czytałem turanabol jest lepszy w tym przypadku. Choć miało to by być 2 kg mięśnia dobrej jakości to wolę to niż 6 kg słabej jakości która i tak spadnie, pozatym jestem przeciwnikiem mety i nigdy jej nie wezmę dla mnie to shit


Widać sporo siedzisz w necie, mało praktyki masz.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
A no mało dlatego zbieram doświadczenie, większość łączy teścia z meta a ja chcę być inny taki już jestem zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
W przypadku bicia samego teścia mogę wziąsc antybiotyk olfen 75sr? To lek na zapalenie stawów itp. Dorobiłem się jakieś kontuzji i czuję ból w okolicach kości ogonowej smarowalem mascia ale nie pomogło. Z rana tak naprawdę odczuwam tylko ból i jak dotykam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16207 Napisanych postów 18126 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196735
Nie wiem czy tutaj akurat antybiotyk jest potrzebny ale nie ma przeciwwskazań.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
To nie anty, zwykłe diclo. Ale przy tym problemie powinno się sprawdzić. Tylko wg ulotki dawaj z rana 1tabs.
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Odblok po roku propa - problem z prolaktyna

WHEY premium