SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypionat testosteronu 300mg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Przeziębienie po HCG..?
6

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
A UJ wie co to za drobnoustrojstwa i czy to koło hcg leżało. Estradiol muszę zbić bo libido spadło pewnie przez to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16187 Napisanych postów 18105 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196647
Masz starą wersję ovigila, którą lepiej wspominam niż nową. Skoro Ci estro po tym podskoczyło to chyba jest tam co powinno.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
A test c z firmy Scorpio Pharm? Działa czy to fake? Bo miała być Zeneca ale nie było i dostałem coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16187 Napisanych postów 18105 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196647
Ani ze scorpio ani z zeneca nie miałem styczności. Testy powinny praktycznie wszystkie działać, zależy też od źródła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
Ten co kupiłem za granicą ma żółtą barwę a ten co w Polsce przezroczystą. Od czego to zależne? Ten pierwszy na mnie lepiej działaj mówię o samopoczuciu i libido. Chyba że teraz przez estro wywalone się tak czuję. Wziąłem arimidex pół tabletki (10mg) ale narazie bez zmian samopoczucie i libido.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Nie patrz na kolor i gęstość bo to zależy od nośnika

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16187 Napisanych postów 18105 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196647
Pół Ari 10mg? Z tego co kojarzę to Ari ma 1mg w tabletce... kolor może być różny w zależności od oleju, nośnika czy miejsca gdzie towar był gotowany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 806
No tak 1 mg sorry mój błąd. Jeden sutek mam jakby większy Przy dotyku nic nie boli. Natomiast jak rozciągam mięśnie klatki piersiowej to czuję jakby coś się ruszało nie wiem może nadmiar wody... Kształt jest spoko nie widze że rosły mi cycki zresztą przy takim estro to nie możliwe przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pośladkami już się chwaliles, teraz się będziesz cyckami chwalił?:)
Przestań sobie wkręcać, a jak już musisz to wkrec sobie lepiej, że Ci bicek urósł 5cm ;)
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Odblok po roku propa - problem z prolaktyna

WHEY premium