SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio + T3 - redu na diecie wegańskiej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9063 Napisanych postów 82765 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A czy ja mówiłem coś o izolacie białka sojowego? Akurat go nie biorę i nie mam zamiaru, bo żadne inne białko nie podnosi IGF-1 jak izolat białka sojowego. Ale ten problem nie dotyczy mleka sojowego czy np. tempeh i tofu. Jeżeli chodzi o odżywki białkowe jakie biorę, to używam izolatów białka grochu, brązowego ryżu i konopii

Nadal nie rozumiem czemu próbujecie upatrywać problemu w mojej diecie. Ostatnie 4 lata bycia "mięsożernym" były najbardziej ch**owym okresem mojego życia, nawet nie będę porównywał tego o ile lepiej się czuję po wyłączeniu produktów zwierzęcych z diety.


Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2017-06-15 15:40:27

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Ile przepraszam tych warzywek i owoców i innych pierdół musisz zjeść żeby dostarczyć 2,2-2,5 g/kg białka? Zrozum że t3 przy takiej diecie zje cię żywcem, spali mięcho a FAT zostawi, ale skoro upierasz się jak muł przy wyższości twojej diety nad "zwykłą" to próbuj szczęścia :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Przeważnie staram się jeść ok 50g białka na posiłek + odżywka białkowa tu i tam.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Dobra, skoro i tak już lecisz na t3 więc pewnie z niego nie zejdziesz, diety też nie zmienisz nikt na siłę swojego zdania ci nie wciśnie więc próbuj i zobacz co z tego wyjdzie :) IMO t3 jest tu zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
wiem ze nie o tym temat ale rozważ inne źródla bialka - z grochu, brazowego ryzu. firma MyProtein ma wegańskie mieszanki pelnowartosciowe - sam na nich jade. ale bialka sojowego bym unikał :). no i licz kalorie... swoja droga tym co pisza ze weganska dieta nie dostarcza pelnowartosciowego bialka polecam poczytac o micie komplementarnosci bialka. wcale nie trzeba mocno kombinowac zeby osiagnac prog leucynowy w posilku bez bialka pochodzenia zwierzecego. sam jestem prawie weganem a progres na silowni mam taki sam bez białka zwierzęcego jaki mialem na bialku zwierzecym :)


Zmieniony przez - Lvkaz w dniu 2017-06-15 17:15:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
@Baryła - też zaczynam się zastanawiać czy jest sens bawić się w T3, bo jakoś i tak nie czuję żeby to przynosiło efekty, poza tym że zalewam się potem przy byle spacerze. Kiedyś zrobiłem dietę keto z efedryną i T3, to paliłem po 8-10 kg miesięcznie, a tutaj póki co nie widzę różnicy w porównaniu do tego jak było przed przyjmowaniem novo.

@Łukasz - dokładnie te odżywki białkowe używam - z białka grochu i ten wegański blend z kilku różnych typów białek. Nigdy nawet nie tknę izolatu białka sojowego, bo nie jest ono zbyt dobre z punktu zdrowia. Do tego z każdym posiłkiem staram się dobierać dobre źródła białka - owies, fasola, soczewica, cieciorka, bób itp.


Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2017-06-15 17:43:16

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Spoko , możesz jesc sobie dalej cieciorkę i groch ale daruj sobie SAA bo i tak nic z Ciebie nie będzie . Szkoda zdrowia . T3 to już całkowite nieporozumienie . Dieta wegańska to głupota i tyle .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Wyjaśnij mi co jest w niej głupiego, bo nic merytorycznego do dyskusji nie wniosłeś do tej pory.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
BarylaWSC
Ile przepraszam tych warzywek i owoców i innych pierdół musisz zjeść żeby dostarczyć 2,2-2,5 g/kg białka? Zrozum że t3 przy takiej diecie zje cię żywcem, spali mięcho a FAT zostawi, ale skoro upierasz się jak muł przy wyższości twojej diety nad "zwykłą" to próbuj szczęścia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teść dlugi czy krótki + (clen t3)

Następny temat

szybki cykl prop + masteron = odblok

WHEY premium