SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio + T3 - redu na diecie wegańskiej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
U mnie potliwość zrobiła się tak duża, że normalnie funkcjonować nie mogę. Słyszałem ze przy t3 mocniej się człowiek poci ale u mnie jest z tym masakra. Na razie odstawie i zostane przy samym tesciu

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Ja mam podobnie, aktualnie 2 tabsy novo i wstyd mi iść gdzieś do restauracji z kobietą :) ale taki urok zabaw z tarczycą, człowiek siedzi i się poci jak po dobrym mdma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Podziwiam ludzi którzy to potrafią brać po kilka miesięcy non-stop

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15394
U mnie na novo 3tabsy dziennie. Ft3 10,39 przy normie 2,6-5,1 Potliwość tylko na treningu i zero innych efektów ubocznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Prawda jest taka ze im większym tłuściochem jesteś tym bardziej się pocisz normalnie przy 2 tabs novo nie ma jakiegoś szału z potliwością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15394
Ja ogólnie dość mocno się pocę. Bf około 12-15%, ale novo przy 3 tabsów tego nie potęguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
e-lite
Prawda jest taka ze im większym tłuściochem jesteś tym bardziej się pocisz normalnie przy 2 tabs novo nie ma jakiegoś szału z potliwością

A może to też kwestia organizmu co? Przy 120kg wagi i bf pewnie ze 35% nie pociłem się tak jak teraz dodam może że 2 tabsy novo dają mi na dzień dzisiejszy ft3 7.8 przy normie do 4,2
Wg mnie głupie twierdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Moglbys rozpisac swoja dzienna diete? Jestem bardzo ciekaw jak wyglada dieta wysokobialkowa 3g+/kg bez uzycia produktow pochodzenia zwierzecego
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 156
wrzuce swój przykładowy zrzut wieczorem jak zdąże. ew jutro :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Kruszek ważysz 125 kg. Bierzesz T3 im asz 400-600g węgli w diecie. Dlaczego Dziwisz się że się pocisz? To normalne. jeżeli waga stoi w miejscu to obcinam kcal najlepszy sposób na redukcję. Ft3 masz pięknie wystrzelone więc kręci pięknie a jeżeli waga stoi to czas zacząć obciąć kcal lub dodać więcej ruchu. Efke +coś tam o pisałeś na bank nie da takiego efektu jak t3 a co do 8-10kg w miesiąc.... To błagam nawet nie będę tego komentował. Bo akurat te środki przy dobrych wiatrach to 5 procent dały. pozdrawiam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teść dlugi czy krótki + (clen t3)

Następny temat

szybki cykl prop + masteron = odblok

WHEY premium