SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl z priorytetem siły, pomożecie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
Siema.
Jak w temacie chcial bym zapodac cykl w którym priorytetem jest siła. Kiedyś tam brałem dwa razy cykl z teścia i mety taki standart ale to bylo dawno temu. Teraz dluga przerwa i chcial bym zeby byla moc. Nie interesowałem sie nigdy saa bo zawsze tylko suple poza tymi dwoma cyklami które sie składały z 200 tescia jelfy i mety 5. A teraz chce hartkorowo ale z głową dlatego pytam. Wiek 20 lat, staż na silowni 6 lat, wzrost 190 waga 106 to takie podstawowe informacje powinny wystarczyć. Dzięki za mądre odpowiedzi. Pozdro.

ćwicz ćwiczenia :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Ankiete dzialu wypelnij i wklej

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
"Nie interesowałem sie nigdy saa" oraz "A teraz chce hartkorowo ale z głową" to moje ulubione cytaty z tego wątku. Jedno jest pewne jesteś hartkorem skoro chcesz lecieć cykl a nawet nie chcialo Ci sie poczytać co to takiego testosteron, a całe swoje zaufanie pokładasz w porady kolesi z internetowego forum (takich jak ja albo maximusxxx - chociaż on akurat to fachura i sie zna nawet ) Powodzenia szczypiorze

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
Wiek: 20lat
Waga: 106kg
Wzrost: 190cm
Wymiary:
-biceps:44
-Klatka:122
-Udo:(nie wiem nie mierze)
-talia: okolo
Dieta: duzo węgli sila musi byc
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: 2 cykle, ostatni cykl 20cm propa, 50 tab wina ostatnia iniekcia w czerwcu 2011
Trening: 4 razy w tyg, trening siłowy od miesiaca
Cel cyklu: siła!
Ostatni cykl: czerwiec 2011
Tendencja do tycia/chudniecia: standardowe przyrosty, przeciętnie.
Stan zdrowia: bardzo dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: szybko zarastam, wszędzie :D
Wyniki:
Klatka: 150
Martwy ciąg: 200
Przysiad: 160

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
Do wzwoda.
Nie czepiaj sie bo moze faktycznie mało sie sprecyzowałem bo ogólne pojęcie co jest co i jak działa to mam i az taki amator nie jestem. A poprzednie cykle to dostawałem od starszych kolegów, tak to jest jak ma sie 17 lat i malo w glowie, a dostalem wszystko czarne na białym i bylo ok dlatego nie potrzebowałem porad. A teraz chce zrobić cos na czym mi zależy i nie czepiaj sie wariacie

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
Ale pojęcia co, w jakich ilościach i jak aplikować to nie mam bo nigdy nie bylo mi to potrzebne.

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
To napisz jaki to był prop i jak go dwakowałes, przez ile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
Nasz polski jelfy to podaj 100 byla, nie pamietam juz nawet. Kulem 2-3 razy w tygodniu po 1 cm. A wino nie pamietam jakie. Nie przywiązywałem do tego wagi

ćwicz ćwiczenia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
na siłę ja bym dał na drugi cykl , po tak długiej przerwie, prop + meta lub wino.
Ponieważ wagę masz nie małą dawki też muszą byc nie niżowe jak celem jest siła.
meta specjalnie jest ustawiona na koniec cyklu aby nie było stagnacji.

1-10 prop 150eod lub 100 ed
6-11 meta lub wins 40-50mg

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zamiast winsa oxę bym dał,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak polski to enentat biłeś czyli nasze prolongatum,bo propa w pl już nie klepią z dobre 15 lat i był jak pamietam 25 mg w stężeniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Psikus pomocy

Następny temat

co na 1 cykl?

WHEY premium